Honorata Kielczyk

Honorata Kielczyk

O mnie:

Jestem osobą młodą, pełną energii. Radość daje mi pieczenie pysznych ciast, ciasteczek oraz przygotowywanie niebanalnych deserów. Oprócz wypieków interesuje się filmem, książkami oraz dobrą muzyką.

Liczba punktów za aktywność
328
Liczba obserwujących
6

Wyślij wiadomość
Winiec makowy
Użytkownik Honorata Kielczyk w dniu 27.01.2021 10:04 opublikował przepis :

Winiec makowy

Nie jest to jednak szybkie ciasto. Dzięki przygotowaniu jego możemy poczuć satysfakcję. Po tym jak przygotowałam wieniec makowy to zniknął szybciej niż się pojawił. Stał się hitem, który często przygotowuje. Moim zdaniem jest to doskonałe ciasto na wiele okazji.

Mini wieniec z nadzieniem orzechowym
Użytkownik Honorata Kielczyk w dniu 20.01.2021 15:14 opublikował przepis :

Mini wieniec z nadzieniem orzechowym

Doskonała zarówno na śniadanie, jak i na podwieczorek. Dosyć szybko się je przygotowuje. Oczywiście , jak to przy ciastach drożdżowych, tak i tu trzeba znaleźć czas na wyrośniecie wypieku. Moim zdaniem mini wieniec z nadzieniem orzechowym to świetny pomysł nie tylko na smaczny i sycący wypiek, ale i na doskonałą zabawę z dziećmi.

Sernik pomarańczowy
Użytkownik Honorata Kielczyk w dniu 16.01.2021 09:20 opublikował przepis :

Sernik pomarańczowy

Zajadając się nim mogę zawsze poczuć się jak bym była na egzotycznych wakacjach. Jest to wypiek, który wniesie nieco słońca w nasze ponure dni. Samo przygotowanie nie zajmuje dużo czasu. Jest to wypiek, który często gości u mnie na stole w zimę.

Sernik z mlekiem w proszku
Użytkownik Honorata Kielczyk w dniu 09.01.2021 09:09 opublikował przepis :

Sernik z mlekiem w proszku

Ciasto dzięki temu nabrało pysznego słodkiego smaku. Sposób przygotowania nie różni się od klasycznego, domowego sernika. Cały sernik zachowuje swoją konsystencje i nie kruszy się. Sernik z mlekiem w proszku to tak naprawdę moja wariacja na temat sprawdzonego przepisu mojej mamy na sernik, tylko nieco ulepszone.

Tort z solonym karmelem
Użytkownik Honorata Kielczyk w dniu 30.12.2020 09:53 opublikował przepis :

Tort z solonym karmelem

Jest to doskonały pomysł na szybki krem do tortu. Całość zachwyca swoim smakiem i aromatem. Żaden łasuchu nie oprze się temu tortowi.