Honorata Kielczyk

Honorata Kielczyk

O mnie:

Jestem osobą młodą, pełną energii. Radość daje mi pieczenie pysznych ciast, ciasteczek oraz przygotowywanie niebanalnych deserów. Oprócz wypieków interesuje się filmem, książkami oraz dobrą muzyką.

Liczba punktów za aktywność
144
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Tiramisu z truskawkami
Użytkownik Honorata Kielczyk w dniu 26.08.2018 08:54 opublikował przepis :

Tiramisu z truskawkami

Niebanalne połączenie włoskich i polskich smaków w jednym deserze. Tiramisu z truskawkami to deser prosty i smaczny, który zawiera w sobie wszystko to co powinien mieć w sobie włoskich smakołyk. Deser ten powstał tak naprawdę przez przypadek i jest bardzo smaczny.

Napoleonka ze słoną nutą
Użytkownik Honorata Kielczyk w dniu 18.08.2018 10:07 opublikował przepis :

Napoleonka ze słoną nutą

Niezwykłe połączenie słonych krakersów i słodkiego kremu budyniowego. Ciasto bez pieczenia. Idealne dopełnienie weekendu.

Rurki z bita śmietaną
Użytkownik Honorata Kielczyk w dniu 12.08.2018 09:58 opublikował przepis :

Domowe rurki z bitą śmietaną

Któż z nas nie lubi rurek z kremem, jednak często sięgamy po kupne lub z cukierni. Nie trzeba jednak kupować ze sklepu, do przygotowania domowej wersji rurek z kremem wystarczy tak naprawdę 30 minut i chwila cierpliwości. Przepis na domowe rurki z bita śmietaną chodził za mną od dawna i doczekał się wreszcie swojego debitu na talerzu. Przepis łatwy i smaczny. Polecam!

Rurki z kremem na cieście kruchym
Użytkownik Honorata Kielczyk w dniu 12.08.2018 09:52 opublikował przepis :

Rurki z kremem na cieście kruchym

Rurki z kremem nie odłącznie kojarzą się ze smakami dzieciństwa. Jest to taki słodki powrót do wspomnień i niesamowita radość. Najpopularniejsze są oczywiście rurki z kremem na bazie ciasta francuskiego. Dziś jednak chciałam bym was zachęcić do wypróbowania rurek z kremem na cieście kruchym. Jest to deser równie kruchy i równie smaczny. Ciasto kruche sprawia, iż rurki nabrały niezwykłego smaku i stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego przepisu. Polecam!

Rurki z czekoladowym kremem na cieście drożdżowym
Użytkownik Honorata Kielczyk w dniu 12.08.2018 09:46 opublikował przepis :

Rurki z kremem czekoladowym na cieścier krucho- drożdżowym

Rurki z bitą śmietaną jednoznacznie kojarzą nam się wakacjami. Są nie nieodłącznym elementem lata i czasów pełnych beztroski. Najpopularniejsze rurki z bitą śmietaną to te, które wypiekamy z ciasta francuskiego. Ja jednak postanowiłam nieco odmienić klasyczny przepis i proponuję przygotować takie małe smakołyki z ciasta krucho-drożdżowego. Jest to deser równie smaczny , a zarazem bardzo kruchy i puszysty. Ciasto krucho-drożdżowe nadaje rurką z kremem wyjątkowego smaku. Polecam!

Pralinki kokosow-migdałowe
Użytkownik Honorata Kielczyk w dniu 04.08.2018 10:15 opublikował przepis :

Pralinki kokosowo-migdałowe

Pralinki jest to szybki deser, który możemy przygotować w kilka chwil. Jednym z moich ulubionych takich właśnie pralinek są te z dodatkiem kokosa. Aromatyczne, smaczne małe kuleczki oczywiście nawiązują swoim smakiem do znanych wszystkim pralinek kokosowych. Mój przepis jest właśnie doskonałą alternatywą dla tych kupnych, zawiera tylko sprawdzone produkty, a przy tym jest bardzo szybki i łatwy. Polecam!