O Nas

Serwis przyślijprzepis.pl to miejsce, gdzie spotykają się pasjonaci gotowania. To właśnie tu znajdziesz sprawdzone przepisy od użytkowników z całej Polski, jak również spoza jej granic, porady kulinarne i pogaduszki o tym, co w garnkach piszczy.

Użytkownicy to prawdziwe autorytety w dziedzinie gotowania, a swoją wiedzą dzielą się miedzy sobą, tworząc z przyslijprzepis.pl miejsce, które zastąpić może najlepsze książki kucharskie.

To serwis dla osób, które często gotują i szukają różnorodnych i sprawdzonych przepisów.

Wybrane przepisy dodatkowo testuje redakcyjny ekspert – do 30 czerwca 2014 r. Krystyna Żółtańska, do 30 lutego 2016 – Marta Krawczyk, aktualnie – Anna Trojanowska-Zochniak.
 
Lubisz gotować? Dołącz do nas już dziś! Dodawaj swoje przepisy ze zdjęciami i zdobywaj pieniądze za publikację - 75, 100 lub 1000 złotych za przepisy, które zostaną wydrukowane w magazynach rodziny Przyślij Przepis!

Chcesz, by inni dowiedzieli się o Twojej pasji i miłości do gotowania? Zaproś nas do siebie. Użytkownik, u którego odbyła się sesja zdjęciowa połączona z gotowaniem, otrzymuje nagrodę w wysokości 1000 zł.
 
Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności!
 
Redakcja Przyslijprzepis.pl

To może cię zainteresować