VioletoweKucharzenie

VioletoweKucharzenie

O mnie:

W kuchni odnalazłam się stosunkowo niedawno i polubiłam gotowanie...Nie wiedziałam, że sprawia to tyle radości i potrafi odprężać.Uwielbiam patrzeć jak jedzonko przeze mnie przygotowane smakuje Ukochanemu i rodzinie. Nie jestem znakomitym fotografem (co widać na zdjęciach) ale wszystkie są mojego autorstwa. ,,Tajemnica szczęścia jest ukryta w tym, by widzieć wszystkie cuda świata i nigdy nie zapomnieć o dwóch kroplach oleju na łyżce" Paulo Coelho Zapraszam na mojego bloga: http://violetowekucharzenie.blogspot.com/

Liczba punktów za aktywność
758
Liczba obserwujących
2

Wyślij wiadomość
Marchewkowa babka
Użytkownik VioletoweKucharzenie w dniu 01.11.2017 10:56 opublikował przepis :

Marchewkowa babka

Błyskawiczna w przygotowaniu babka z wykorzystaniem marchewki. W smaku jest nie wyczuwalna, nadała pięknego pomarańczowego koloru.

Sałatka z keczupowym kurczakiem i brokułem
Użytkownik VioletoweKucharzenie w dniu 11.09.2017 16:50 opublikował przepis :

Sałatka z keczupowym kurczakiem i brokułem

Szybki i smaczny pomysł na kolacyjną sałatkę. Pierwsze skrzypce w tej sałatce gra kurczak z nutą keczupu, drugie aromatyczny brokuł. Chrupkości nadaje ogórek i kukurydza. Sałatka znika błyskawicznie.

Torcik jaglany z truskawkami i borówkami
Użytkownik VioletoweKucharzenie w dniu 08.09.2017 16:44 opublikował przepis :

Torcik jaglany z truskawkami i borówkami

Obłędny w smaku zdrowy deser na bazie kaszy jaglanej i świeżych owoców. Torcik wygląda rewelacyjnie! Możemy użyć dowolnych ulubionych owoców. Taki deser możemy zajadać bez wyrzutów sumienia.

Pieczeń ze szpinakiem
Użytkownik VioletoweKucharzenie w dniu 07.09.2017 10:24 opublikował przepis :

Pieczeń ze szpinakiem

Pyszny pomysł na obiad. Dla wszystkich tych, którzy uwielbiają szpinak. Pieczeń jest rewelacyjna - dobrze doprawiona, z posmakiem czosnku!