programistapogodzinach

programistapogodzinach

O mnie:

Amator, pasjonat gotowania i pieczenia. Uczestnik 3 edycji programu Bake Off i autor bloga Programista po godzinach. Prywatnie ojciec 2 letniego syna, jego najwiekszym marzeniem od dzieciństwa było niesienie bezinteresownej pomocy innym osobom.

Liczba punktów za aktywność
79
Liczba obserwujących
1

Wyślij wiadomość
Drożdżówki z truskawkami i kruszonką
Użytkownik programistapogodzinach w dniu 02.06.2019 22:50 opublikował przepis :

Drożdżówki truskawkowe z kruszonką

Wiosna i lato to moje ulubione miesiące, dlatego nie ma nic lepszego jak drożdżówki z sezonowymi owocami. Te domowe przewyższają wszystkie, które spotkacie w sklepach, a podczas wyrabiania, pieczenia, unosi się wspaniały aromat w całym domu, więc po co kupować, skoro można zrobić samemu :)

Tort z korzennym solonym karmelem i popcornem
Użytkownik programistapogodzinach w dniu 03.01.2019 22:41 opublikował przepis :

Tort z korzennym solonym karmelem i popcornem

Bardzo dużo osób pytało o przepis na ten tort, a myślałem, że jest taki prosty :D, dlatego go Wam udostępniam. Przepis jest na tort fi 12cm i wysokości 9cm. To co będzie potrzebne, a raczej konieczne to rant regulowany.

Melopita
Użytkownik programistapogodzinach w dniu 03.12.2018 22:38 opublikował przepis :

Melopita

Świąteczną podróż rozpoczynam od odwiedzenia Grecji. Wpadamy dzisiaj na pyszny kawałek greckiej Melopity :) Kto chce spróbować? :)

Korzenna szarlotka
Użytkownik programistapogodzinach w dniu 21.11.2018 23:06 opublikował przepis :

Korzenna szarlotka

Za oknami zrobiło się bardzo mroźno, więc warto przygotować coś na rozgrzanie :) Najlepsza i bardzo prosta będzie korzenna szarlotka :) Kto chce kawałek? :)

Jesienny tort duszkowy
Użytkownik programistapogodzinach w dniu 19.10.2018 23:41 opublikował przepis :

Jesienny tort duszkowy

3 lata minęły jak jeden dzień, można rzecz to właśnie 18 Października został postawiony blog i tak się zaczęło, dlatego starałem się zrobić coś wyjątkowego i myślę, że sprostałem temu zadaniu ;)