Joanna Tokarz

rzelkazag

O mnie:

Mam na imię Asia. Jestem szczęśliwą żoną i matką dwóch urwisków- Olusia i Adasia :) Zamiłowanie do kuchni odziedziczyłam chyba po Mamie. Pierwsze co samodzielnie zrobiłam, to... usmażyłam jajko w wieku chyba 4-5 lat. Pamiętam, że Mama za nic nie chciała się na to zgodzić, a ja uparciuch- w końcu dopięłam swego. Zapomniałam posolić, ale i tak było dobre:) W liceum i późniejszym życiu wiele eksperymentowałam, ale nigdy z nikim się tym nie dzieliłam. Mało tego, nawet nie zapisywałam przepisów czego do tej pory żałuję. Dopiero po ślubie gotowanie stałą się prawdziwą pasją, bo tym co robię mogę podzielić się z najbliższymi. A jeśli widzę że im smakuje, to mam ochotę robić więcej i więcej... i już nie przestawać :)

Liczba punktów za aktywność
855
Liczba obserwujących
8

Wyślij wiadomość
_DSC1395
Rolada z mielonego mięsa
Użytkownik rzelkazag w dniu 21.09.2019 23:42 opublikował przepis :

Rolada z mielonego mięsa

Mam dla Was propozycję rolady, ale mięsnej, choć z farszem zdecydowanie bardziej warzywnym. Doskonała na zimno, pokrojona w plastry. Nie dość że smaczna, to i efektowna!

Pasztet z kaczki
Użytkownik rzelkazag w dniu 21.09.2019 23:29 opublikował przepis :

Pasztet z kaczki

Jeśli lubicie gotować rosół na kaczym mięsie, to spróbujcie później zrobić z niego pasztet.

Trójkolorowy wieniec drożdżowy
Użytkownik rzelkazag w dniu 19.09.2019 23:52 opublikował przepis :

Trójkolorowy wieniec drożdżowy

Zapach pieczonego ciasta drożdżowego, to chyba jedna z najprzyjemniejszych rzeczy przy kuchennych szaleństwach. Nie wspominając o jedzeniu oczywiście, bo ono nie powinno z niczym konkurować ;)