1545998009610

wiesiołek

O mnie:

Od zawsze lubiłam przebywać w kuchni, pichcić i wymyślać, ta sama potrawa jednak nigdy nie była taka jak poprzednia, ciasta czy torty zawsze były inne. Teraz po kilkudziesięciu już latach, też lubię tworzyć w kuchni ale tylko jak mam wenę twórczą lub jakiś pomysł na coś innego, albo jak zobaczę czyjś przepis i już wiem jakbym go zmodyfikowała :)

Liczba punktów za aktywność
505
Liczba obserwujących
14

Wyślij wiadomość
Użytkownik wiesiołek w dniu 03.09.2019 18:48 opublikował przepis :

Placki ziemaczane Rosti (czytaj Ruszti)

Placki Rosti to narodowy przysmak Szwajcarów, są pyszne, bardzo syte, robi się je bez jajek i mąki, zupełnie inne niż nasze. Polecam :) Podaję wersję, która tam jest najbardziej popularna, czyli z dodatkiem małych kawałków chrupiącej wątróbki cielęcej.

Użytkownik wiesiołek w dniu 01.09.2019 14:54 opublikował przepis :

Wątróbka cielęca w sosie kurkowym

Zrobiłam tą wątróbkę z wielkimi oporami bo nie jadam cielęciny, ale cóż, raz w życiu mogę popróbować. W smaku inna bo jędrna i jednocześnie miękka, nie ma zapachu jak inne wątróbki, była pyszna.

Użytkownik wiesiołek w dniu 17.08.2019 18:21 opublikował przepis :

Ryba w sosie pomidorowo - pieczarkowym

Uwielbiam ryby w każdej postaci, na gorąco do obiadu najlepsza taka prosto z patelni, często jednak zostaje parę kawałków, więc robię na zimno z różnymi dodatkami. Najczęściej są to dadatki warzywne, w tym przypadku użyłam pomidorów, papryki, cebuli i pieczarek. Zrobiłam większą ilość, nie spodziewałam się, że tak będą zachwalać :)