REKLAMA

RedakcjaPP

RedakcjaPP

O mnie:

Przyślij przepis! to miesięcznik składający się wyłącznie z przepisów nadesłanych przez Czytelników. Jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które często gotują i szukają różnorodnych i sprawdzonych przepisów na dania z łatwo dostępnych i niedrogich składników.

Liczba przepisów
6292
Liczba obserwujących
56016
 
Wyślij wiadomość
Użytkownik RedakcjaPP w dniu 18.05.2022 17:14 opublikował artykuł:

Obiadokolacja - pomysł na obiad i kolacje w jednym

Obiadokolacja kojarzy się większości z nas z wakacyjnym wypoczynkiem i beztroską. Trudno się dziwić - ten typ wyżywienia oferują wszak głównie hotele czy pensjonaty. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby od czasu do czasu poeksperymentować także we własnym domu.
Użytkownik RedakcjaPP w dniu 18.05.2022 17:05 opublikował artykuł:

Oregano kubańskie - do czego pasuje oraz jakie ma właściwości?

Oregano kubańskie, znane także jako mięta kubańska lub meksykańska, cieszy się największą popularnością w krajach tropikalnych. Z uwagi na wyjątkowy aromat coraz częściej pojawia się również w Polsce. Przekonajmy się, jak wygląda ta roślina, do czego pasuje oraz jakie ma właściwości.
Użytkownik RedakcjaPP w dniu 18.05.2022 16:54 opublikował artykuł:

Ostra kuchnia - dla miłośników pikantnych potraw

Ostra kuchnia uważana jest przez wiele osób za bardzo zdrową, ponieważ pikantne dodatki zabijają wiele drobnoustrojów. Nie wystarczy jednak po prostu przesadzić z odpowiednimi przyprawami, aby zapewnić sobie doskonały smak. Dobre przepisy na ostre jedzenie to skarb,. Na szczęście mamy ich całą kolekcję. Każdy miłośnik znajdzie ostre potrawy dopasowane do jego gustu: od dań z różnych stron świata, po rodzime specjały, aż po propozycje dla miłośników domowego grillowania.
Użytkownik RedakcjaPP w dniu 18.05.2022 16:17 opublikował artykuł:

Pieczyste - klasyk polskiej kuchni

Pieczyste to prawdziwy klasyk polskiej kuchni, który szczególnie często podajemy w święta. Jak przygotować doskonałe mięsa pieczyste? Prezentujemy najlepsze sposoby i najciekawsze przepisy.
Użytkownik RedakcjaPP w dniu 18.05.2022 16:08 opublikował artykuł:

Pierś z gęsi - tradycja polskiej kuchni

Pierś z gęsi ma w kuchni polskiej długą tradycję. Chętnie raczyli się nią nasi przodkowie i przygotowywali na wiele różnych sposobów. W najstarszej polskiej książce kucharskiej autorstwa Stanisława Czernieckiego, kucharza książąt Lubomirskich, pojawia się gęś na zimno lub na ciepło.
Użytkownik RedakcjaPP w dniu 18.05.2022 16:00 opublikował artykuł:

Pierwsze danie - co podać na obiad?

W polskich domach obiad składa się tradycyjnie z dwóch posiłków. Na pierwsze danie najlepiej nadaje się zupa. Nie powinna ona być zbyt sycąca ani kaloryczna. Podpowiadamy, co najlepiej podać na pierwsze danie w zależności od okazji. Przedstawiamy inspiracje na pyszne zupy, które smakują wyśmienicie o każdej porze roku.
Użytkownik RedakcjaPP w dniu 18.05.2022 15:50 opublikował artykuł:

Tradycyjne potrawy wigilijne

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najważniejszych dni w polskiej tradycji. Jest to czas spotkań z najbliższymi, który celebrujemy pysznymi potrawami przygotowywanymi specjalnie na ten okres. Jakie potrawy wigilijne muszą znaleźć się na stole i co symbolizują?
Użytkownik RedakcjaPP w dniu 18.05.2022 15:31 opublikował artykuł:

Rozgrzewająca zupa na zimę

Zupa na zimę powinna pomóc nam się rozgrzać, gdy wracamy zziębnięci do domu. Oczywiście musi ona być również smaczna i sycąca, zwłaszcza jeśli stanowi samodzielny posiłek. Na szczęście obecnie możemy korzystać w wielu różnorodnych przepisów na takie potrawy, zarówno te tradycyjne, jak i coraz popularniejsze zupy krem. Co zatem warto przyrządzić, gdy za oknem panują niskie temperatury i mróz?
Użytkownik RedakcjaPP w dniu 18.05.2022 15:21 opublikował artykuł:

Ryba w oleju - zdrowy i pożywny posiłek

Ryba w oleju to zdrowy i pożywny posiłek, świetny zarówno w okresie postnym, świątecznym, jak i na co dzień oraz różne imprezy okolicznościowe. Wskazujemy najważniejsze wartości odżywcze oraz podpowiadamy, w jaki sposób można jeść rybę w oleju. Przedstawiamy poza tym smakowite inspiracje na przygotowanie potraw rybnych z olejem.
Użytkownik RedakcjaPP w dniu 18.05.2022 15:11 opublikował artykuł:

Sałatka bez majonezu - zdrowa i dietetyczna

Sałatka bez majonezu to zdrowy i niskokaloryczny posiłek do obiadu oraz kolacji. Sprzyja dbaniu o linię, wzmacnianiu odporności i zapobieganiu wielu chorobom przewlekłym. Dzięki rezygnacji z majonezu nie trzeba się obawiać przytycia ani wzrostu poziomu cholesterolu we krwi. Istnieje wiele jego zdrowszych i równie smacznych zamienników. Warto więc poznać inspiracje na pyszne sałatki, które sprawdzą się świetnie podczas każdej imprezy.