gotowanietoproste

gotowanietoproste

O mnie:

Lubie przygotowywać dania jak i je jeść choć nie widać tego po mnie ;) Lubie podśpiewywać podczas przygotowywania posiłków, zwłaszcza radosne piosenki ;) W kuchni jestem "Zosia Samosią" i należę raczej do typów samotnika, nie lubię jak ktoś mi się kręci po kuchni czy stoi za plecami jak przygotowuje jakieś dania. Bliscy lubią moja kuchnię i znoszą jakoś moje "śpiewy" :) Staram się gotować dania proste i smaczne z ogólnie dostępnych składników. Zapraszam do przeglądu moich przepisów na blogu oraz tutaj oraz do skorzystania z nich :) Mój blog to http://gotowanietoproste.blogspot.com ^_^

Liczba punktów za aktywność
317
Liczba obserwujących
3

Wyślij wiadomość
Domowe Warzywko
Użytkownik gotowanietoproste w dniu 21.11.2017 18:27 opublikował przepis :

Domowe Warzywko

Takie domowe warzywko przygotowałam pierwszy raz w tamtym roku, w tym roku pewnie na jesieni będzie drugi raz. Przygotowane raz starcza na cały rok, a przechowuje je w słoiczkach i kiedy jest taka potrzeba dodaje do zup, sosów, kotletów itp. Jest to idealna alternatywa dla znanych "warzywek" ze sklepu które co tu dużo mówić są niezdrowe i nie zalecam nikomu ich spożywania. Zakup suszarki jest wydatkiem, ale nie będziemy jej używać przecież ciągle, raczej czasem gdy chcemy ususzyć grzyby, owoce czy właśnie warzywa dlatego powinna nam posłużyć na dłuższy czas. Zapach takiego domowego warzywka kiedy jest gotowe jest cudowny. Zróbcie je chociaż raz, a już nigdy nie sięgniecie po sklepowe nie wiadomo co ;)

Wieniec Makowy
Użytkownik gotowanietoproste w dniu 17.11.2017 18:00 opublikował przepis :

Wieniec Makowy

Przepyszny jest ten makowy wianek co grozi oczywiście bardzo szybkim jego zjedzeniem więc radzę zrobić od razu dwa ;)

Herbaciane Naleśniki Z Jabłkami
Użytkownik gotowanietoproste w dniu 11.11.2017 17:13 opublikował przepis :

Herbaciane Naleśniki Z Jabłkami

Spokojnie...to nie naleśniki ze szpinakiem ;D Taki kolorek otrzymałam po dodaniu do ciasta, herbaty różanej z jabłkami która była czerwonego kolorku :) Naleśniki dzięki owocowej herbacie nabrały bardzo fajnego smaku, polecam wam pokombinować z różnymi smakami herbat i popróbować z która najlepiej wam smakują takie naleśniczki :)