annli18

annli18

O mnie:

Od czasu do czasu wrzucę coś na bloga z moimi przepisami. Są to głównie szybkie i łatwe dania:) Zapraszam do odwiedzenia: http://kuchniauann.blogspot.com/

Liczba punktów za aktywność
105
Liczba obserwujących
1

Wyślij wiadomość
Różyczki z ciasta francuskiego i szynki szwarcwaldzkiej
Użytkownik annli18 w dniu 30.03.2021 08:44 opublikował przepis :

RÓŻYCZKI Z CIASTA FRANCUSKIEGO I SZYNKI SZWARCWALDZKIEJ

często korzystam z przepisów na szybkie przekąski. Bardzo lubię je przygotowywać, ze względu na to, że są mało czasochłonne, nie wymagają użycia wielu składników, a przede wszystkim można je przygotować bez posiadania jakiejś zaawansowanej wiedzy kulinarnej.

HINDUS PO MOJEMU, CZYLI TIKKA MASALA BY ANN
Użytkownik annli18 w dniu 25.03.2021 21:37 opublikował przepis :

HINDUS PO MOJEMU, CZYLI TIKKA MASALA BY ANN

Moja historia z "Hindusem" zaczęła się od czwartkowej tradycji chodzenia na Indyjskie jedzenie do Food Trucka u mnie pod pracą (czwartkowe obiady niczym u Poniatowskiego).

PARÓWKI W CIEŚCIE FRANCUSKIM Z SAREPSKĄ
Użytkownik annli18 w dniu 24.03.2021 13:04 opublikował przepis :

PARÓWKI W CIEŚCIE FRANCUSKIM Z SAREPSKĄ

Bardzo lubię przygotowywać przekąski na przyjęcia ze znajomymi. Sprawia mi to zawsze przyjemność kiedy moim znajomym smakuje to co przygotowałam. Tej przekąski jeszcze nie przygotowywałam dla nich, ale myślę, że wszsystko jeszcze przed nami ponieważ to bardzo szybkie, ale smaczne rozwiązanie.

POLĘDWICZKI W SOSIE CEBULOWYM
Użytkownik annli18 w dniu 23.03.2021 09:15 opublikował przepis :

POLĘDWICZKI W SOSIE CEBULOWYM

Polędwiczki wieprzowe chyba najczęściej pojawiają się u mnie kiedy spodziewam się gości. Poniższy przepis powstał w sumie bez jakichś specjalnych okoliczności, chciałam zrobić coś dość łatwego i w miarę szybkiego do przygotowania.

Zimowo - wiosenny barszcz z botwinki
Użytkownik annli18 w dniu 20.03.2021 12:38 opublikował przepis :

Zimowo - wiosenny barszcz z botwinki

Zbliża się wiosna, dlatego trzeba zrobić czyszczenie. Mrożenie botwinki to obowiązkowa pozycja w zadaniach wiosenno-letnich. Dzięki temu w zimie kiedy tylko najdzie mnie ochota mogę mieć mój ulubiony barszcz.

Kasza gryczana z suszonymi pomidorami i szpinakiem
Użytkownik annli18 w dniu 19.03.2021 21:14 opublikował przepis :

Kasza gryczana z suszonymi pomidorami i szpinakiem

Szybkie obiady to ostatnio mój konik! Po co się przemęczać skoro można szybko zrobić coś pysznego. Dzisiaj w mojej lodówce znalazłam kaszę gryczaną z wczoraj, szpinak, otwarty ser feta, a i kupione przez męża pomidory suszone (dwa słoiki - bo źle zrozumiał moją listę zakupów). I z tego udało się stworzyć pyszne danie.

Szybka sałatka śniadaniowa z jajkiem i kabanosami
Użytkownik annli18 w dniu 17.03.2021 13:20 opublikował przepis :

Szybka sałatka śniadaniowa z jajkiem i kabanosami

Bardzo lubię jeść wytrawne śniadania. Sałatki, kanapeczki oraz inne. A tę sałatkę uwielbiam najbardziej - jest szybka i możemy zrobić jej taką ilość jakiej akurat potrzebujemy.

Znakomita dorada z pomidorami
Użytkownik annli18 w dniu 15.03.2021 09:47 opublikował przepis :

Znakomita dorada z pomidorami

Rybka to obowiązkowa pozycja w menu w tygodniu. My, Polacy jemy zdecyowanie za mało ryb, u mnie w domu staram się to powoli powoli zmienić. Czy mi się to udaje ? Słabo, ale na pewno udała mi się dorada:)