Promocja

Liczba punktów za aktywność
5
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Użytkownik Promocja w dniu 10.04.2019 15:27 opublikował artykuł :

Wystartowała nowa, inspirująca platforma marki Intermarché

„Świeżo, tanio, z optymizmem” to hasło zaprezentowanej na początku marca kampanii reklamowej sieci Intermarché. Zapowiada ona całkowicie nową platformę tej marki w Polsce. Przez ostatni rok w siedzibie Grupy Muszkieterów trwały intensywne prace koncepcyjne zespołu złożonego z pracowników i franczyzobiorców oraz konsultantów zewnętrznych. Ich wynikiem są fundamentalne zmiany w strategii prezentowania marki, które komunikowane będą poprzez szeroko zakrojone działania marketingowe prowadzone w telewizji, radiu i Internecie oraz w punktach sprzedaży.

Materiały prasowe
Użytkownik Promocja w dniu 13.03.2019 09:58 opublikował artykuł :

5 wielkanocnych potraw, które musisz mieć na stole

Potrawy wielkanocne mają w Polsce bardzo długą tradycję, którą możemy kultywować tak jak nasze prababcie, babcie i mamy lub trochę zaszaleć i niemal dowolnie odświeżać przepisy i dodawać składniki, które najbardziej trafiają w gust domowników. Na stole nie może zabraknąć jajek, różnorodnych sałatek oraz dań obiadowych, takich jak żurek lub schab. Wybór jest ogromny! Jakie jeszcze potrawy powinny pojawić się w te święta?

Podkładki Diamant
Użytkownik Promocja w dniu 02.11.2018 11:48 opublikował artykuł :

Słodka przerwa na kawę! Zbierz całą kolekcję kawowych podkładek Diamant

Kawa to napój, który poprawia humor w każdą niepogodę, rozgrzewa i pobudza zmysły. Teraz, filiżanka pysznej kawy może smakować jeszcze lepiej! Sięgnij po naturalną słodycz - cukier trzcinowy DRY DEMERARA Diamat, co więcej kupując ten cukier możesz zebrać słodką kolekcję kawowych podkładek.

Hummus Sokołów
Użytkownik Promocja w dniu 26.09.2018 15:32 opublikował przepis :

Wrapy warzywne z hummusem

Szybkie i zdrowe danie do wyboru w 3 wersjach z hummusem: klasycznym, z czarnuszką lub z suszonymi pomidorami

Cukierki Pokrzywowe, Reutter
Użytkownik Promocja w dniu 16.07.2018 12:31 opublikował artykuł :

Ekstrakt pokrzywy – przyjaciel włosów, skóry i paznokci

Pokrzywa jest znana chyba każdemu z nas. W dzieciństwie zapamiętaliśmy ją jako podstępny, parzący chwast. Jednak warto wiedzieć, że nie jest ona bezużyteczna! Posiada niezwykłe właściwości, które sprawiają, że jest nieoceniona dla naszego zdrowia i urody. Dowiedz się co dobrego kryje w sobie pokrzywa i jak najlepiej wykorzystać wszystkie jej walory.