Promocja

Liczba punktów za aktywność
5
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Energylandia
Użytkownik Promocja w dniu 24.06.2019 13:41 opublikował artykuł :

Już w ten piątek w Energylandii rozebrzmieją gorące lata 80-te i 90-te!

Festiwale na start! Już w najbliższy piątek 28 czerwca rozpoczynamy sezon na festiwalowy zawrót głowy. Podczas 90’s SUPERSTARS FESTIVAL na scenie pojawią się gwiazdy, które trudno zobaczyć gdzie indziej razem Dr. Alban, Face Meets Voice of Milli Vanilli, Fun Factory, Jenny Berggen from Ace of Base , Bartek Wrona ex Just 5 oraz Layzee Aka Mr. President. Usłyszmy to jeszcze raz! Niech zabrzmi „It’s my life”, „Coco Jamboo”, „Celebration” i inne hity. Sentyment na pewno rozkołysze tłum uczestników we wspólnym rytmie. Cofając się o jeszcze jedną dekadę, trafiamy na 80’S SUPERSTARS FESTIVAL. Emocje po poprzednim dniu nie zdążą opaść, bo 29 czerwca lata 80-te porwą do tańca wiernych fanów. Usłyszymy Bad Boys Blue, Francesco Napoli, Sandra, Silent Circle, Savage oraz Papa D ex Papa Dance.

Użytkownik Promocja w dniu 17.06.2019 13:49 opublikował artykuł :

Tropikalna zabawa tylko w Energylandii

Lato, lato, lato czeka. Razem z latem czeka...Energylandia! Współcześnie mamy wiele wcześniej nieznanych możliwości spędzenia wolnego czasu z rodziną podczas wakacji. Rzeka, wieś, morze czy góry są wspaniałe i warto zabierać tam dzieci jak najczęściej. Jednak w świecie cywilizacji istnieją takie miejsca, które przenoszą do zaczarowanego świata i bawią przez cały dzień. W miejscach tych nie trzeba się zastanawiać, jak urozmaicić przebywającym czas, bo jest go nigdy dość! Takim pomysłem na zwariowany, pełen przygód wakacyjny relaks w towarzystwie różnorodnych emocji, jest zdecydowanie Park Rozrywki Energylandia.

Użytkownik Promocja w dniu 10.04.2019 15:27 opublikował artykuł :

Wystartowała nowa, inspirująca platforma marki Intermarché

„Świeżo, tanio, z optymizmem” to hasło zaprezentowanej na początku marca kampanii reklamowej sieci Intermarché. Zapowiada ona całkowicie nową platformę tej marki w Polsce. Przez ostatni rok w siedzibie Grupy Muszkieterów trwały intensywne prace koncepcyjne zespołu złożonego z pracowników i franczyzobiorców oraz konsultantów zewnętrznych. Ich wynikiem są fundamentalne zmiany w strategii prezentowania marki, które komunikowane będą poprzez szeroko zakrojone działania marketingowe prowadzone w telewizji, radiu i Internecie oraz w punktach sprzedaży.

Materiały prasowe
Użytkownik Promocja w dniu 13.03.2019 09:58 opublikował artykuł :

5 wielkanocnych potraw, które musisz mieć na stole

Potrawy wielkanocne mają w Polsce bardzo długą tradycję, którą możemy kultywować tak jak nasze prababcie, babcie i mamy lub trochę zaszaleć i niemal dowolnie odświeżać przepisy i dodawać składniki, które najbardziej trafiają w gust domowników. Na stole nie może zabraknąć jajek, różnorodnych sałatek oraz dań obiadowych, takich jak żurek lub schab. Wybór jest ogromny! Jakie jeszcze potrawy powinny pojawić się w te święta?

Podkładki Diamant
Użytkownik Promocja w dniu 02.11.2018 11:48 opublikował artykuł :

Słodka przerwa na kawę! Zbierz całą kolekcję kawowych podkładek Diamant

Kawa to napój, który poprawia humor w każdą niepogodę, rozgrzewa i pobudza zmysły. Teraz, filiżanka pysznej kawy może smakować jeszcze lepiej! Sięgnij po naturalną słodycz - cukier trzcinowy DRY DEMERARA Diamat, co więcej kupując ten cukier możesz zebrać słodką kolekcję kawowych podkładek.