Promocja

Liczba punktów za aktywność
10
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Przepis na perfekcyjne pierniczki świąteczne z cynamonem i imbirem
Użytkownik Promocja w dniu 18.12.2019 15:10 opublikował artykuł :

Przepis na perfekcyjne pierniczki świąteczne z cynamonem i imbirem

Jednym z deserów, który większości z nas kojarzy się z Bożym Narodzeniem, są pierniki świąteczne. Samo ich przygotowywanie potrafi być prawdziwą przyjemnością, zwłaszcza gdy robimy je w gronie rodziny lub bliskich znajomych. Roznoszący się po mieszkaniu zapach pierniczków pozwala poczuć, że święta są już naprawdę blisko!

Purella
Użytkownik Promocja w dniu 01.08.2019 15:16 opublikował przepis :

Pudding czekoladowy

Surowe kakao w proszku Rdzenni mieszkańcy Ameryki Południowej, Majowie, uważali surowe kakao za pokarm zesłany im przez bogów. Ten aromatyczny, wyrazisty i gorzki w smaku proszek pozyskiwany z ziaren kakaowca zwiększa koncentrację, poprawia pamięć i nastrój. Pomaga zwalczać stres. Surowe kakao kruszone Zdrowotne właściwości oryginalnych w smaku, chrupiących, mocno kakaowych i pożywnych pokruszonych ziaren kakaowca znane są od tysiącleci. Ta zdrowa przekąska to połączenie cennych minerałów, witamin i przeciwutleniaczy dbających o Twoje dobre samopoczucie. Chia Lekko orzechowe w smaku nasiona szałwii hiszpańskiej (Salvia hispanica) pochodzą z Ameryki Południowej. To prawdziwa superżywność: uzupełni niedobory witamin i minerałów, pomoże w walce z nadwagą. Polecane osobom przemęczonym i zestresowanym, prowadzącym szybki tryb życia

Olej Wielkopolski
Użytkownik Promocja w dniu 30.07.2019 11:45 opublikował artykuł :

Olej Wielkopolski – czas na eko zmiany

Producent Oleju Wielkopolskiego, jako pierwszy na rynku olejów jadalnych w Polsce, wprowadza butelkę powstałą w 51% z materiałów z recyklingu.

Energylandia
Użytkownik Promocja w dniu 24.06.2019 13:41 opublikował artykuł :

Już w ten piątek w Energylandii rozebrzmieją gorące lata 80-te i 90-te!

Festiwale na start! Już w najbliższy piątek 28 czerwca rozpoczynamy sezon na festiwalowy zawrót głowy. Podczas 90’s SUPERSTARS FESTIVAL na scenie pojawią się gwiazdy, które trudno zobaczyć gdzie indziej razem Dr. Alban, Face Meets Voice of Milli Vanilli, Fun Factory, Jenny Berggen from Ace of Base , Bartek Wrona ex Just 5 oraz Layzee Aka Mr. President. Usłyszmy to jeszcze raz! Niech zabrzmi „It’s my life”, „Coco Jamboo”, „Celebration” i inne hity. Sentyment na pewno rozkołysze tłum uczestników we wspólnym rytmie. Cofając się o jeszcze jedną dekadę, trafiamy na 80’S SUPERSTARS FESTIVAL. Emocje po poprzednim dniu nie zdążą opaść, bo 29 czerwca lata 80-te porwą do tańca wiernych fanów. Usłyszymy Bad Boys Blue, Francesco Napoli, Sandra, Silent Circle, Savage oraz Papa D ex Papa Dance.