Promocja

Liczba punktów za aktywność
9
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Purella
Użytkownik Promocja w dniu 01.08.2019 15:16 opublikował przepis :

Pudding czekoladowy

Surowe kakao w proszku Rdzenni mieszkańcy Ameryki Południowej, Majowie, uważali surowe kakao za pokarm zesłany im przez bogów. Ten aromatyczny, wyrazisty i gorzki w smaku proszek pozyskiwany z ziaren kakaowca zwiększa koncentrację, poprawia pamięć i nastrój. Pomaga zwalczać stres. Surowe kakao kruszone Zdrowotne właściwości oryginalnych w smaku, chrupiących, mocno kakaowych i pożywnych pokruszonych ziaren kakaowca znane są od tysiącleci. Ta zdrowa przekąska to połączenie cennych minerałów, witamin i przeciwutleniaczy dbających o Twoje dobre samopoczucie. Chia Lekko orzechowe w smaku nasiona szałwii hiszpańskiej (Salvia hispanica) pochodzą z Ameryki Południowej. To prawdziwa superżywność: uzupełni niedobory witamin i minerałów, pomoże w walce z nadwagą. Polecane osobom przemęczonym i zestresowanym, prowadzącym szybki tryb życia

Olej Wielkopolski
Użytkownik Promocja w dniu 30.07.2019 11:45 opublikował artykuł :

Olej Wielkopolski – czas na eko zmiany

Producent Oleju Wielkopolskiego, jako pierwszy na rynku olejów jadalnych w Polsce, wprowadza butelkę powstałą w 51% z materiałów z recyklingu.

Energylandia
Użytkownik Promocja w dniu 24.06.2019 13:41 opublikował artykuł :

Już w ten piątek w Energylandii rozebrzmieją gorące lata 80-te i 90-te!

Festiwale na start! Już w najbliższy piątek 28 czerwca rozpoczynamy sezon na festiwalowy zawrót głowy. Podczas 90’s SUPERSTARS FESTIVAL na scenie pojawią się gwiazdy, które trudno zobaczyć gdzie indziej razem Dr. Alban, Face Meets Voice of Milli Vanilli, Fun Factory, Jenny Berggen from Ace of Base , Bartek Wrona ex Just 5 oraz Layzee Aka Mr. President. Usłyszmy to jeszcze raz! Niech zabrzmi „It’s my life”, „Coco Jamboo”, „Celebration” i inne hity. Sentyment na pewno rozkołysze tłum uczestników we wspólnym rytmie. Cofając się o jeszcze jedną dekadę, trafiamy na 80’S SUPERSTARS FESTIVAL. Emocje po poprzednim dniu nie zdążą opaść, bo 29 czerwca lata 80-te porwą do tańca wiernych fanów. Usłyszymy Bad Boys Blue, Francesco Napoli, Sandra, Silent Circle, Savage oraz Papa D ex Papa Dance.

Użytkownik Promocja w dniu 17.06.2019 13:49 opublikował artykuł :

Tropikalna zabawa tylko w Energylandii

Lato, lato, lato czeka. Razem z latem czeka...Energylandia! Współcześnie mamy wiele wcześniej nieznanych możliwości spędzenia wolnego czasu z rodziną podczas wakacji. Rzeka, wieś, morze czy góry są wspaniałe i warto zabierać tam dzieci jak najczęściej. Jednak w świecie cywilizacji istnieją takie miejsca, które przenoszą do zaczarowanego świata i bawią przez cały dzień. W miejscach tych nie trzeba się zastanawiać, jak urozmaicić przebywającym czas, bo jest go nigdy dość! Takim pomysłem na zwariowany, pełen przygód wakacyjny relaks w towarzystwie różnorodnych emocji, jest zdecydowanie Park Rozrywki Energylandia.