bgg (Kopiowanie)

BABECZKA 35

O mnie:

Witam. Mam na imię Izabela. Na co dzień gotuję dla męża Tomasza i dwóch nastoletnich córek Elizy i Paulinki. Po za kuchnią uwielbiam spędzać czas w ogrodzie i z rodziną.

Liczba punktów za aktywność
1437
Liczba obserwujących
17

Wyślij wiadomość
Ciasto z cukrową posypką.
Użytkownik BABECZKA 35 w dniu 17.03.2019 08:12 opublikował przepis :

Ciasto z cukrową posypką

Zapraszam Was dzisiaj na pyszne ciasto. Słodkie i kolorowe. Idealne dla dzieci i na świąteczny stół. Miałam wiele otworzonych posypek i nie chciałam żeby się zmarnowały, wiadomo, że jak posypka dostanie wilgoci to już do niczego się nie nadaje, tak więc powstało do ciasto. Z powodzeniem można je upiec na świąteczny stół. U mnie było na podwieczorek i od razu zostało zjedzone, co oznacza, że chyba pyszne było. Mnie smakowało, no może troszkę jak dla mnie za słodkie było, jeśli chcecie mniej słodkie ciasto to dajcie mniej cukru, posypka i tak jest słodka, a ja o tym nie pomyślałam. I jeszcze jedna moja rada, nie polecam posypki w kolorze różowym i szarym, brzydko potem wyglądają w cieście. Najlepsza będzie żółta, zielona czy pomarańczowa. Ciasto bardzo polecam i smacznych wypieków życzę :)

Maślana chałka.
Użytkownik BABECZKA 35 w dniu 10.03.2019 20:56 opublikował przepis :

Maślana domowa chałka

Domowa chałka jest najlepsza. Obowiązkowo upieczona na maśle i i mleku. Na śniadanie, kolację i podwieczorek. Polecam, upieczcie koniecznie.

Wielkanocna babka herbaciana.
Użytkownik BABECZKA 35 w dniu 10.03.2019 17:41 opublikował przepis :

Wielkanocna babka herbaciana

Czy babka wielkanocna może być o smaku herbaty? Oczywiście, że może. Zobaczcie jaki ma piękny kolor. Wyszła mi idealna, pięknie wyrosła i cudownie pachniała herbatą i podczas pieczenia i podczas jedzenia. Upieczcie koniecznie taką babkę.

Kokosowy sernik z ajerkoniakiem.
Użytkownik BABECZKA 35 w dniu 03.03.2019 09:15 opublikował przepis :

Kokosowy sernik z ajerkoniakiem

Nie ukrywam, że uwielbiam piec serniki i za każdym razem wychodzą mi pyszne, a moja rodzina zjada je w wielkim apetytem prosząc o dokładkę. Jaka ja wtedy jestem szczęśliwa. A ten sernik mocno kokosowy i z nutką ajerkoniaku jest idealny na wielkanocny stół. Zaskoczycie nim rodzinę i gości. Co ja mam więcej napisać...upieczcie koniecznie, a nie pożałujecie :)