Marta Kornak

Marta – redaktor

Liczba punktów za aktywność
72
Liczba obserwujących
9

Wyślij wiadomość
Kotlety mielone Magdy Gessler
Użytkownik Marta – redaktor w dniu 08.03.2018 15:37 opublikował przepis :

Kotlety mielone Magdy Gessler

Klasyczny przepis na kotlety mielone autorstwa Magdy Gessler. Mielone to jedno z popularniejszych dań kuchni polskiej. Lubimy je, bo można przygotować je na różne sposoby, ale i dlatego, że pasują do nich liczne dodatki – marchewka z groszkiem, mizeria, surówki czy chociażby ogórki konserwowe. Zobacz, przepis na kotlety mielone Magdy Gessler i poznaj, jak przygotowuje je słynna restauratorka.

Naleśniki - przepis Magdy Gessler
Użytkownik Marta – redaktor w dniu 08.03.2018 14:53 opublikował przepis :

Naleśniki - przepis Magdy Gessler

Każdy z nas ma swój sprawdzony przepis na naleśniki, jednak czasem nachodzi nas ochota, by wypróbować inną recepturę. Czym różni się przepis na naleśniki Magdy Gessler od innych? Tym, że do ciasta nie dodaje się oleju, całość smaży się na klarowanym maśle, rozpuszczonym na patelni. Wypróbuj przepis na naleśniki autorstwa Magdy Gessler!

Jajka w koszulkach – naucz się je przyrządzać!
Użytkownik Marta – redaktor w dniu 05.03.2018 15:21 opublikował artykuł :

Jajka w koszulkach – naucz się je przyrządzać!

Jajka w koszulkach to niezwykle modne od dłuższego czasu danie, które pojawia się chyba w karcie każdej warszawskiej restauracji serwującej śniadania. Niezwykle eleganckie i imponujące, choć dla wielu zbyt skomplikowane do własnoręcznego przygotowania. Przeczytaj nasze wskazówki, dzięki którym jajka w koszulkach będziesz robić z zamkniętymi oczami!