Stwórz kulinarne dzieła sztuki z ryżu, ryb i owoców morza, tofu, warzyw, egzotycznych owoców i innych smakowitych dodatków i zawiń to wszystko w liście nori! Weź udział w warsztatach pod okiem specjalisty i już nigdy nie zamawiaj sushi do domu!
 

28 lutego o godz. 18:00 zapraszamy do wrocławskiego studia kulinarnego Burda Food Center na inspirujące, niezwykle smakowite i kreatywne warsztaty SUSHI.  

Kurs poprowadzi Krzysztof Michalski - szef kuchni w Hoshi Sushi, który zdradzi tajniki przyrządzania sushi na oryginalny, japoński sposób. W trakcie spotkania poznasz surowce i akcesoria potrzebne do jego przygotowania oraz zasady, według których należy przyrządzić to uwielbiane na całym świecie danie.

W trakcie szkolenia ugotujesz ryż, odpowiednio go przyprawiając. Następnie przygotujesz pozostałe półprodukty, z których samodzielnie uformujesz wybrane rolki - hosomaki, uramaki, futomaki, nigiri, temari. Dla zainteresowanych możliwość przygotowania dań w wersji WEGE/VEGAN*.

Koniec spotkania wypełni degustacja własnoręcznie przyrządzonych pyszności przy wspólnym stole. Całość dopełni nastrojowa japońska muzyka w tle.
Na każdego z uczestników naszych warsztatów czeka prezent-niespodzianka ufundowany przez partnera kursu - Oleje Świata.


PROWADZĄCY:

Krzysztof Michalski, 6 lat doświadczenia w gastronomii (kuchnia koreańsko-japońska, sushi), obecnie szef kuchni w Hoshi Sushi.
Odbył liczne szkolenia, m.in. z kuchni molekularnej (Jean Bos), kuchni Dolnego Śląska (Zbyszek Koźlik) oraz warsztaty z Pawłem Grubą i Kurtem Schellerem.

Zobacz instagramowy profil szefa.


CZAS TRWANIA WARSZTATÓW:
4 godz.


*Osoby zainteresowane wersją WEGE/VEGAN proszone są o poinformowanie nas o tym w mailowym zgłoszeniu.
Liczba miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku nieutworzenia się pełnej grupy.

 

Na hasło „PRZYŚLIJ PRZEPIS” będziesz mógł zakupić bilet wstępu w specjalnej cenie 200 zł (zamiast 220 zł).

Zgłoszenia i więcej informacji: studiokulinarne@burdamedia.pl

Studio kulinarne BURDA FOOD CENTER

ul. Rdestowa 1 B-C, 54-530 Wrocław

tel.: +48 694 455 399

 

GWARANTUJEMY:
- duży wybór kuchni z całego świata:
- 4 godziny wypełnione wspólnym gotowaniem z najlepszymi kucharzami,
- wykwintną ucztę, 
- kameralne grupy (do 12 osób),
- przyjemnie i twórczo spędzony czas,
- upominek-niespodziankę, pamiątkowe zdjęcia + przepisy!