Anna Lewandowska po raz kolejny zdradza nam tajniki zdrowego odżywiania. Tym razem przedstawia porady skierowane dla mam, wprowadzających prawidłowe nawyki żywieniowe u swoich pociech. W książce „Baby by Ann” zostajemy przeprowadzeni przez rozdziały o zmieniających się potrzebach żywieniowych dziecka i sposobach na rozszerzenie diety malucha. Przekazany zostaje dekalog prawidłowego żywienia i zaproponowany wzorcowy talerzyk wraz ze sposobami suplementacji.  

Anna Lewandowska podpowiada, czy warto kupować żywność bio, jak przekonać niejadka do jedzenia  oraz dzieli się swoimi sprawdzonymi metodami. Następnie autorka przekazuje sporo przepisów na smakołyki, które zasmakują nawet najbardziej grymaszącym przy stole maluchom. Nie zabrakło takich klasyków dzieciństwa jak naleśniki, klopsiki i kopytka. Każdy w zdrowszej wersji. Klopsiki przygotowywane są na parze, naleśniki z mąką kasztanową, a kopytka z wykorzystaniem kaszy jaglanej.

Niczym wisienka na torcie, czytamy rozdział Party by Ann. W nim Anna Lewandowska zawarła przepisy na słodkie łakocie w fit odsłonach. Całość okraszona została zdjęciami przedstawiającymi Annę Lewandowską oraz jej córkę – Klarę. Książka „Baby by Ann” Anny Lewandowskiej to inspirująca wskazówka do urozmaicenia i rozszerzenia jadłospisu maluchów.