Adrian G

Adrian G

Liczba punktów za aktywność
28
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Gulasz wieprzowy
Użytkownik Adrian G w dniu 24.11.2015 09:26 opublikował przepis :

Gulasz wieprzowy z warzywami

Gulasz to świetny pomysł na smaczny i pożywny obiad, który możesz wstawić do lodówki i podgrzać następnego dnia. Wtedy będzie jeszcze smaczniejszy.

Dietetyczne nuggesty
Użytkownik Adrian G w dniu 23.11.2015 21:01 opublikował przepis :

Dietetyczne nuggetsy z kurczaka

Jeżeli lubisz pierś z kurczaka pod różna postacią to koniecznie skosztuj nuggetsy, według mojego przepisu. Nawierają dużo pełnowartościowego białka i błonnika, dzięki czemu nie tuczą i są smaczne.

Dietetyczna pizza
Użytkownik Adrian G w dniu 23.11.2015 13:18 opublikował przepis :

Dietetyczna pizza-light

Jeżeli pizza jest Twoim ulubionym przysmakiem to możesz przygotować ją w domu. Dzięki temu będzie zdrowa, pożywna, smaczna i jednocześnie nietucząca.

Dietetyczny Gyros na frytkach
Użytkownik Adrian G w dniu 23.11.2015 12:29 opublikował przepis :

Dietetyczny gyros na frytkach

Gyrosy na frytkach przygotowywane tradycyjnie mogą być tuczące i niezdrowe, ale jeżeli uwielbiasz to danie, przygotuj je w domu według mojego przepisu. Dzięki temu możesz cieszyć się ulubionym przysmakiem, który jest zdrowo przygotowany.

Dietetyczny baton
Użytkownik Adrian G w dniu 23.11.2015 12:05 opublikował przepis :

Baton owsiany na odchudzanie

Jeżeli lubisz podjadać między posiłkami to możesz przygotować sobie batony, które zawierają dużą ilość błonnika oraz pełnowartościowe węglowodany, dzięki czemu będziesz mieć energię w ciągu dnia.

Dietetyczne zapekanki
Użytkownik Adrian G w dniu 23.11.2015 11:45 opublikował przepis :

Dietetyczne zapiekanki - light

Zapiekanki przygotowane według mojego przepisu są zdrowe, smaczne i nietuczące. Zawierają dużą ilość błonnka, który jest podstawowym składnikiem diety odchudzającej.

Dietetyczna tortilla
Użytkownik Adrian G w dniu 23.11.2015 10:41 opublikował przepis :

Dietetyczna tortilla - light

Jeżeli lubisz tortillę, ale boisz się, że przytyjesz to spokojnie możesz ją przygotować w domu. Tortilla według mojego przepisu zawiera dużo pełnowartościowego białka, błonnik oraz witaminy i minerały cenne dla zdrowia.

Hamburgery light
Użytkownik Adrian G w dniu 23.11.2015 09:59 opublikował przepis :

Dietetyczne hamburgery

Jeżeli uwielbiasz hamburgery, ale boisz się, że przytyjesz to możesz przygotować je w domu według dietetycznego przepisu. Tak przygotowane hamburgery zawierają dużą ilość błonnika i pełnowartościowego białka zwierzęcego, a małą ilość tłuszczu, dzięki temu są zdrowe i nie tuczące.