SG209169

ewoola

O mnie:

Swoją fascynację gotowaniem zawdzięczam mojej Mamie, która od dziecka pozwalała mi na ucieranie mas w makutrze, krojenie warzyw do sałatek i mielenie mięsa. Jednak to wspólne gotowanie z moją ukochaną Babcią sprawiło, że pokochałam gotowanie. To ona nauczyła mnie podstaw dobrej kuchni i jej sekret świątecznych dań. Na PP głównie testuję receptury innych, a swoje obserwacje i porady opisuję w komentarzach. Wszystkie przetestowane przepisy umieszczam w książce kulinarnej pt "Ugotowane".

Liczba punktów za aktywność
72
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
grape
babeczki zajączki
Użytkownik ewoola w dniu 10.04.2021 09:10 opublikował przepis :

Babeczki zajączki

Przepyszny deser wielkanocny dla dzieci z dodatkiem cynamonu. Łatwe do wykonania, bardzo podobały się moim dzieciom, ale także dorosłym.

Owocowe owady
Użytkownik ewoola w dniu 20.03.2021 21:17 opublikował przepis :

Owocowe owady

Wesoły deser z owoców - tak prosty do wykonania, że z łatwością przygotują je małe dzieci. Takie owady mogą cieszyć oko na spotkaniach z kolegami lub w czasie grilla. Zróżnicowane kształty owadów zachęcą dzieci do dotknięcia i spróbowania także nowych dla nich owoców. Jest to ważne, zwłaszcza gdy mamy w domu małego niejadka. Polecam serdecznie, ponieważ każdy sposób na dostarczenie dzieciom witamin jest dobry.