SG209169

ewoola

O mnie:

Żyję w przekonaniu, że nie wystarczy jeść - należy się odżywiać! Swoją fascynację gotowaniem zawdzięczam mojej Mamie, która od dziecka pozwalała mi na ucieranie mas w makutrze, krojenie warzyw do sałatek i mielenie mięsa. Jednak to wspólne gotowanie z moją ukochaną Babcią sprawiło, że pokochałam gotowanie. To ona nauczyła mnie podstaw dobrej kuchni i jej sekret świątecznych dań. Na PP głównie testuję receptury innych, a swoje obserwacje i porady opisuję w komentarzach. Wszystkie przetestowane przepisy umieszczam w książce kulinarnej pt "Ugotowane".

Liczba punktów za aktywność
60
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
grape
ciastka gwiazdeczki
Użytkownik ewoola w dniu 21.11.2020 21:15 opublikował przepis :

Ciastka gwiazdeczki

Idealne ciastka do wykonania na przełomie listopada/grudnia wraz z dziećmi. Przepis (to jest jego oryginalna forma) pochodzi z Niemiec, gdzie obecnie wszyscy pieką słynne niemieckie ciasteczka na święta. Ozdabianie ciastek jest ogromną frajdą dla dzieci. Przechowujemy w szczelnym metalowym pojemniku.

pierś pieczona w rękawie
Użytkownik ewoola w dniu 26.10.2020 09:56 opublikował przepis :

Pierś kurczaka pieczona w rękawie

Bardzo lubię pieczone mięsa, dlatego żeby namówić moje dzieci do ich jedzenia, piekę je w rękawie razem z ulubionymi warzywami. Pierś pieczona z marchewką nadaje się świetnie zarówno do ziemniaków, jak i jako wkładka do domowego kebaba.

roladki jesienne
Użytkownik ewoola w dniu 23.10.2020 21:34 opublikował przepis :

Jesienne roladki

Wspaniałe roladki na chłodny jesienny dzień.