Między 1 a 28 lutego  2021 przygotuj dowolną liczbę potraw według przepisu z serwisu przyslijprzepis.pl, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz pod testowanym przepisem. Temat testowania na luty to gulasze i potrawki. Do wyboru macie całą gamę przepisów na różne rodzaje potraw zarówno mięsnych, jak i warzywnych, które można zaliczyć do kategorii gulaszy lub potrawek (np. Stroganow jako rodzaj gulaszu czy leczo jako rodzaj potrawki). W edycji na 2021 wprowadziliśmy konkurs towarzyszący zabawie. Szczegółowy regulamin tutaj, a opis również poniżej.

Zabawa i konkurs Testowanie tematyczne przepisów polega na testowaniu wybranych przepisów zamieszczonych w serwisie przyslijprzepis.pl. Każda testowana potrawa musi być wykonana według przepisu, ale dopuszcza się niewielkie odstępstwa według pomysłu osoby testującej. W komentarzu do przepisu należy zawrzeć swoje uwagi, ewentualnie wprowadzone przez siebie zmiany lub propozycje zmian i dołączyć estetyczne zdjęcie wykonanej potrawy. Można polecić przepis innym użytkownikom, wciskając zielony przycisk „UGOTOWANE POLECAM” pod przepisem. W tym wątku należy zgłosić test podając autora, nazwę potrawy i link do przepisu.

Aby wziąć udział w zabawie należy:
1. Wybrać dowolny przepis zamieszczony na PP, który mieści się w kategorii „Gulasze i potrawki” i wykonać potrawę według tego przepisu.
2. Zrobić zdjęcie wykonanej potrawy i zamieścić je pod przepisem - korzystając z funkcji Zdjęcia dania dodane przez innych użytkowników 

3. Pod przepisem dodać autorski, kreatywny komentarz zawierający opinię o potrawie, jej przygotowaniu, proponowanych modyfikacjach.
4. Zgłosić test w tym wątku podając autora i tytuł oraz aktywny link do przepisu.

Konkurs Testowanie Tematyczne Gulasze i potrawki - nagrody

  • Każdy uczestnik konkursu otrzyma od organizatora 20% rabatu na prenumeratę magazynów dostępną na www.kultowy.pl (w obrębie tytułów: Moje Gotowanie, Focus, Burda, Mój Piękny Ogród)
  • 3  najbardziej kreatywne zgłoszenia testów (oceniamy zgłoszenie testu, kreatywność autorskiego komentarza) nagrodzimy książkami „Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich” (1 egzemplarz dla 1 laureata)
  • Dodatkowo uczestnik konkursu, który przetestuje największa liczbę przepisów w tej edycji konkursu testowania tematycznego otrzyma od organizatora nagrodę w postaci: unikatowej drewnianej deski firmy CABU

TESTOWANIE TEMATYCZNE - WYNIKI

Dziękujemy za udział w testowaniu potrawek i gulaszy - pełne wyniki znajdziecie tutaj. Poniżej laureaci lutowej edycji:

Książki „Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich” zdobywają:

1.  @Monikagotuje za komentarz, zdjęcie i przetestowany przepis na potrawkę z gotowanego mięsa

2.  @rena123  za komentarz, zdjęcie i przetestowany przepis na gulasz wołowy na piwie

3. @ewoola  komentarz, zdjęcie i za przetestowany przepis na gulasz paprykowy

Deskę CABU za największą liczbę przetestowanych przepisów zdobywa Jola1977-1977. Wszyscy uczestnicy w wiadomości prywatnej w serwisie otrzymali zniżki na prenumeraty magazynów z wydawnictwa Burda Media. Prosimy wszystkich laureatów o przesłanie danych do wysyłki nagrody na adres mailowy przyslijprzepis@burdamedia.pl

Deski CABU 

Cabu to świat drewnianych, ręcznie robionych dekoracji oraz desek do krojenia i serwowania posiłków. Produkty, wykonane ze szlachetnych gatunków drzew, są niepowtarzalnym uzupełnieniem wyposażenia kuchni, jadalni czy fantastycznym pomysłem na prezent. Każda z desek jest wyjątkowa - unikatowa. Więcej informacji na https://www.cabu.pl/

Książka „Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich”

Aneta i Jan Kuroniowe to autorzy książki „Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich” wydanej przez Burda Książki. 

Smaczna oraz mądra kuchnia Anety i Jaśka Kuroniów to kuchnia dla każdego. Wydawać by się mogło, że decydując się na napisanie tej książki, autorzy postawili przed sobą niełatwe zadanie. Co zrobić, gdy przy jednym stole spotykają się osoby o całkowicie odmiennych preferencjach kulinarnych? W przypadku Anety i Jaśka - żona weganka i uwielbiający mięso mąż. Jak się jednak okazuje, w kuchni nie ma rzeczy niemożliwych! Dzięki kulinarnemu doświadczeniu oraz wiedzy, którą wynieśli nie tylko z najlepszych szkół, ale też z rodzinnych domów, Aneta i Jasiek udowadniają, że można prowadzić kuchnię, w której każdy znajdzie swoje ulubione potrawy. Przy jednym stole to 100 autorskich przepisów na przepyszne dania, w tym wiele w dwóch odsłonach – wege i z mięsem, np. frittata z wędzonym boczkiem lub w wersji wegańskiej ze szpinakiem, pomidorkami koktajlowymi i boczniakiem; smalec na słoninie z dodatkiem jabłka lub w roślinnej wersji z fasoli; burger w klasycznej odsłonie z wołowiny albo w nowoczesnej wersji – z grzybów i brązowego ryżu. Ponadto w książce znajdziesz pomysły na dania, które pozwolą wykorzystać każdy składnik, bo kuchnia w duchu zero waste to konik Jaśka, a także wiele kulinarnych, praktycznych tipów. Dla każdego coś smacznego!