Magazyn ma prostą i elegancką szatę graficzną. Połączenie atrakcyjnych zdjęć ze sprawdzonymi przepisami, na każdą porę roku oraz okazję, czyni go atrakcyjnym dla osób szukających kulinarnych inspiracji, lubiących gotować i przygotowywać przyjęcia.

W pierwszym numerze "100 najlepszych przepisów" znajdziemy pomysły na sałatki doskonałe na każdą okazję. Te z kurczakiem, wołowiną czy rybą stanowią pełnowartościowy posiłek. Z powodzeniem zastąpią obiad lub uświetnią domowe przyjęcia. Sałatki opierające się tylko na warzywach czy surówki, to idealna propozycja na lekką przekąskę lub jako dodatek do mięs lub ryb.

Jeśli więc lubicie klasyki, takie jak sałatka ziemniaczano-śledziowa czy sałatka z burakami i kozim serem, a także jeśli chętnie próbujecie nowych propozycji, jak sałatka tort pieczarkowy i sałatka gyros z makaronem, docenicie wszystkie przepisy z nowego magazynu. Na stałe wejdą do Waszego sałatkowego repertuaru, a dzięki wygodnej formie magazynu, łatwo będzie wracać do konkretnych przepisów. "100 najlepszych przepisów" do kolekcjonowania - już w kioskach!