Między 1 a 28 lutego 2022 przygotuj dowolną liczbę potraw według przepisu z serwisu przyslijprzepis.pl, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz pod testowanym przepisem. Temat testowania na luty to kuchnia miłości.  Wliczamy w to wszystkie przepisy, które pasują na Walentynki, randkę i okazję do celebrowania czasu z osobą, którą darzymy miłością. Mile widziane zastosowanie afrodyzjaków, a są to przede wszystkim owoce morza, ale także wiele warzyw (m.in. szparagi, seler, burak), owoców (m.in. ananas, granat, awokado) i przypraw (m.in. lubczyk, gałka muszkatołowa, imbir, kardamon) no i czekolada!. W edycji na 2022 wprowadziliśmy konkurs towarzyszący zabawie. Szczegółowy regulamin tutaj, a opis również poniżej.

Zabawa i konkurs Testowanie tematyczne przepisów polega na testowaniu wybranych przepisów zamieszczonych w serwisie przyslijprzepis.pl. Każda testowana potrawa musi być wykonana według przepisu, ale dopuszcza się niewielkie odstępstwa według pomysłu osoby testującej. W komentarzu do przepisu należy zawrzeć swoje uwagi, ewentualnie wprowadzone przez siebie zmiany lub propozycje zmian i dołączyć estetyczne zdjęcie wykonanej potrawy. Można polecić przepis innym użytkownikom, wciskając zielony przycisk „UGOTOWANE POLECAM” pod przepisem. W tym wątku należy zgłosić test podając autora, nazwę potrawy i link do przepisu.

Aby wziąć udział w zabawie należy:
1. Wybrać dowolny przepis zamieszczony na PP, który mieści się w kategorii "Kuchnia miłości” i wykonać potrawę według tego przepisu.
2. Zrobić zdjęcie wykonanej potrawy i zamieścić je pod przepisem - korzystając z funkcji Zdjęcia dania dodane przez innych użytkowników 

3. Pod przepisem dodać autorski, kreatywny komentarz zawierający opinię o potrawie, jej przygotowaniu, proponowanych modyfikacjach.
4. Zgłosić test w tym wątku podając autora i tytuł oraz aktywny link do przepisu.

Konkurs Testowanie Tematyczne Kuchnia miłości - nagrody

  • 3  najbardziej kreatywne zgłoszenia testów (oceniamy zgłoszenie testu, kreatywność autorskiego komentarza) nagrodzimy książkami "A może ty i ja" autorstwa - Roni Loren (1 egzemplarz dla 1 laureata

AKTUALIZACJA - WYNIKI:

Książki "A może ty i ja" autorstwa - Roni Loren zdobywają:

Laureatów prosimy o przesłanie aktualnych danych do wysyłki nagrody na maila przyslijprzepis@burdamedia.pl.  

Roni Loren - A może ty i ja - Premiera 26 stycznia 2022

Gorący współczesny romans o bohaterach, którzy pokonują swoje lęki i ograniczenia.

Andi Lockley, autorka bestsellerowych horrorów i podkastu kryminalnego, uważa, że świat jest przerażający i niebezpieczny. Dlatego zawsze pamięta o zaryglowaniu drzwi, a w torebce nosi pojemnik z gazem pieprzowym. Na domiar złego jej nowy sąsiad jest złowieszczo ponury i hałasuje w środku nocy…

Były strażak Hill Dawson nie może spać. Po tym, jak został ciężko ranny podczas akcji ratunkowej, musi uporać się ze swoimi emocjami. Hill czuje, że utknął w martwym punkcie, próbuje więc się pozbierać i wymyślić, co ma zrobić dalej ze swoim życiem. Nie może dopuścić do tego, by rozpraszała go ładna rudowłosa dziewczyna mieszkająca za ścianą.

Kiedy jednak ktoś włamuje się do mieszkania Andi, Hill nie może się powstrzymać przed odegraniem bohatera. Wkrótce między dwojgiem bohaterów tworzy się krucha więź. To, co zaczęło się jako sąsiedzka znajomość, może stać się czymś więcej, o ile Andi i Hill przezwyciężą swój strach i odzyskają zaufanie do samych siebie… i miłości.

RONI LOREN napisała swoją pierwszą powieść romantyczną w wieku lat piętnastu, gdy odkryła, że pisanie o chłopcach jest znacznie łatwiejsze niż rozmawianie z nimi. Od tamtego czasu jej zdolności w zakresie flirtowania nie uległy poprawie, za to lubi myśleć, że jej talent do opowiadania historii – owszem. Ukończyła studia na kierunku praca socjalna i wiele lat pracowała jako psychoterapeutka, ale teraz pisze na cały etat ze swojego przytulnego biura w Dallas w Teksasie, gdzie zamiast pacjentów kładzie na kozetce swoich bohaterów. Jest dwukrotną laureatką RITA Award, a jej powieści figurują na listach bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”.