Magda Gessler – kreatorka smaku i stylu, właścicielka popularnych restauracji, gwiazda stacji TVN - zaprasza na niezwykłe wydarzenie, które zmieni gastronomiczny i hotelarski obraz Polski! Pierwszy raz, w jednym miejscu zgromadzą się zarówno przedstawiciele wiodących firm z kraju i z zagranicy, znakomici fachowcy, branżowe autorytety oraz gwiazdy i prominenci.

Wydarzenie dedykowane jest całej branży gastronomicznej, hotelarskiej  i branż pokrewnych. To niepowtarzalna okazja dla tych, którzy pragną poszukać nowych dróg dystrybucji, dotrzeć do licznego grona klientów oraz kontrahentów, a przy tym wspomóc budowanie swojej marki na rynku oraz wzmocnić jej pozycję wśród konkurencji.

Pyszna Polska to niezawodna nawigacja po gastronomicznej i hotelarskiej mapie Polski oraz gwarancja trafionego wyboru. Zgłoszenie na targi na stronie: www.pysznapolska.pl

 

Pyszna Polska 2017 we Wrocławiu: To wydarzenie zmieni kulinarny i hotelarski obraz Polski!

 

Odwiedź Halę Stulecia i delektuj się wykwintnymi potrawami, którymi rozpieszczą Cię autorytety kulinarne! Pozwól poprowadzić się po najlepszych mapach dobrego smaku w kraju! Nie zabraknie licznych atrakcji i spotkań z gwiazdami.

Od 2 do 4 czerwca Hala Stulecia we Wrocławiu wypełni się aromatami najlepszych potraw z różnych stron świata, a podniebienia Gości będą rozpieszczane wykwintnymi smakami. Wszystko za sprawą targów Pyszna Polska 2017, na których nie zabraknie kulinarnych autorytetów zachwycających gości swoimi majstersztykami.

 

Odwiedzający będą mogli rozsmakować się w daniach takich mistrzów jak Arleta Żynel, Arkadiusz Kruszik, Beata Śniechowska, Robert Sowa, Józef Sadkiewicz, Mikołaj Rey, Carlos González Tejera, Marcin Piotrowski, Marcin Jabłoński, Robert Poliński i Mateusz Nowak.

To nie wszystko! Podczas wydarzenia swoją wiedzą podzielą się znawcy dobrego wina i sztuki hotelarskiej.

 

GDZIE KUPIĆ BILETY?

Bilety na targi Pyszna Polska 2017 można kupić w sieci EMPIK, na ticketpro.pl, a także na stronie www.pysznapolska.pl. Nie czekaj! Już teraz zarezerwuj wejściówki dla siebie!

 

Informacja prasowa