Urszula Majewska

Liczba punktów za aktywność
0
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Użytkownik Urszula Majewska w dniu 16.12.2020 17:59 opublikował artykuł :

Tradycyjne zupy i domowy makaron - rozgrzewające propozycje na zimę

Kiedy za oknem robi się coraz chłodniej, warto sięgnąć po sprawdzone sposoby. Jednym z nich jest talerz domowej zupy. W czym tkwi sekret doskonałej potrawy niczym z babcinej kuchni? Przygotowaliśmy dla Was praktyczny poradnik ze wskazówkami, jak ugotować idealny bulion i dobrać do niego domowy makaron. Z kolei w naszej galerii przepisów znajdziecie garść inspiracji i sprawdzonych receptur na najpyszniejsze tradycyjne zupy.

porada
Użytkownik Urszula Majewska w dniu 18.11.2020 13:10 opublikował artykuł :

Sprawdzony przepis na Święta - szybki i prosty sposób na gotowanie świątecznych potraw

Święta to magiczny czas, na który wszyscy z utęsknieniem czekamy przez cały rok. Spotkania w gronie najbliższych, długie przesiadywanie przy wspólnym stole i wreszcie przepyszne jedzenie - to wszystko sprawia, że Boże Narodzenie kochają wszyscy. Tych kilka dni wymaga jednak wielogodzinnych przygotowywań. Wszyscy wiemy jak bardzo pracochłonne jest gotowanie świątecznych smakołyków, dlatego dziś mamy dla Was sprytny sposób na ułatwienie i znaczne przyspieszenie tego zadania.

pad thai
Użytkownik Urszula Majewska w dniu 23.09.2020 14:18 opublikował artykuł :

Fit podróżowanie - najpopularniejsze lunche kuchni świata

Kuchnie świata kuszą nas wspaniałymi aromatami i smakami. Wśród szerokiej gamy specjałów z różnych zakątków mapy znajdziemy całą masę pyszności. Taka kulinarna turystyka może jednak okazać się ciężka dla naszych żołądków. Jak więc smakować świat, żeby nie żałować? Zebraliśmy dla Was dietetyczne propozycje lunchów z różnych krajów. Zapraszamy na fit podróż po kulinarnej mapie świata.