Dobry plan upominków na Mikołajki lub pod choinkę to połowa sukcesu, dlatego śpieszymy z pomysłami na PREZENTOWNIK 2019. W tej odsłonie propozycje dla fanów kuchni, gotowania i jedzenia. A jednocześnie mody - bo poniższe propozycje mogą być ważnym elementem stroju w kuchni i poza kuchnią. Sprawdźcie, co możecie kupić miłośnikom kulinariów, aby wywołać uśmiech na ich twarzy już w trakcie rozpakowywania prezentów.

Coś praktycznego - fartuszki

 

Klasyczna krata, szare płótno z elementami rzemyka, a może flaming lub postacie prosto z bajki? Fartuszki kuchenne to gadżet, który zawsze przyda się w kuchni i to w nie w pojedynczych sztukach. Warto zwrócić uwagę nie tylko na design i kolorystykę, ale też kilka cech, które wyróżniają poszczególne fartuszki kuchenne. Nasz prezentownik powyżej zawiera zarówno fartuszki z praktyczną kieszonką z przodu, jak i takie z regulowaną górą, dzięki czemu fartuszek łatwo dopasować do wzrostu kucharza. Co ważne, to fartuszki kuchenne to dobry pomysł, który sprawdzi się jako prezent dla małych i dużych kucharzy. W sklepach znajdziemy bowiem zarówno fartuszki kuchenne dla dorosłych, jak i dla młodszych kuchcików.

Coś wesołego - skarpetki

 

Czy skarpetki w prezencie to obciach? Nie, jeśli wiemy (lub przeczuwamy), że obdarowana osoba po prostu się z nich ucieszy. W prezentowniku polecamy skarpetki dla najwytrwalszych miłośników jedzenia. Co jak co, ale żeby założyć i z dumą nosić skarpetki w burgery, lody w różku czy rozmaite słodkości trzeba naprawdę ponad wszystko lubić wybrane dania. To z pewnością element stroju, którym łatwo się wyróżnić - klasyczne czarne stylizacje można urozmaicić kolorowymi skarpetkami. Ważne, aby były w dobrym rozmiarze i z jakościowych materiałów. Takie właśnie propozycje znajdziecie w prezentowniku powyżej.

Coś gadżeciarskiego - breloczki

 

A na koniec drobiazgi, które mogą być "wisienką na torcie". Prezentownik 2019 i propozycje mieszczące się w mniejszych budżetach to właśnie breloczki. Produkty nawiązujące do kulinarnych upodobań będą nietypowym, wpadającym w oko dodatkiem do torebki czy portfela. Breloczki, które nie są zwyczajną zawieszką na np. inspiracją wakacyjnych lodów mogą też ozdobić pęk kluczy i zapobiec jego zgubieniu. Do wyboru, do koloru, ale taki upominek na pewno miło będzie się kojarzyć.

A Wy co chcielibyście znaleźć w prezencie 6 grudnia lub w Wigilię?