Pyszne_desery

Pyszne_desery

O mnie:

Mam na imię Klaudia. Bardzo lubię gotować, ale odkąd pamiętam moją pasją jest przygotowywanie deserów. Lubię piec dla przyjaciół i rodziny. Niezmiernie cieszę się, gdy im smakuje i proszą o dokładkę.

Liczba punktów za aktywność
10
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Szarlotka z kratką i kruszonką
Użytkownik Pyszne_desery w dniu 17.03.2017 17:06 opublikował przepis :

Szarlotka z kratką i kruszonką

To wg. mnie szarlotka idealna! Na kruchym cieście, z polskich jabłek wymieszanych z cynamonem i goździkami, piękną kratką oraz pyszną kruszonką...

Tort czekoladowy KLAUDII
Użytkownik Pyszne_desery w dniu 12.03.2017 15:38 opublikował przepis :

Tort czekoladowy KLAUDII

Uwielbiam ciasta czekoladowe, a ten TORT to poezja! Puszyste biszkopty i ten mocno czekoladowy krem... mniam, mniam :). Na samą myśl cieknie mi ślinka! Dla mnie atutem tego tortu jest też to, że nie jest on bardzo słodki.

Calzone z pieczarkami, kurczakiem i serem żółtym
Użytkownik Pyszne_desery w dniu 12.03.2017 12:05 opublikował przepis :

CALZONE Z PIECZARKAMI, KURCZAKIEM I SEREM ŻÓŁTYM

O tym daniu dowiedziałam się rok temu. Przyznam się, że nigdy wcześniej o nim nie słyszałam. Dopiero koleżanka z pracy strasznie zachwalała, że jest pyszne i lepsze niż pizza. Więc postanowiłam, iż sprawdzę czy ma rację. I wiecie co? Miała!

Orzechowa babka z polewą miodowo-orzechową
Użytkownik Pyszne_desery w dniu 12.03.2017 11:35 opublikował przepis :

Orzechowa babka z polewą miodowo-orzechową

Przepis ten wymyśliłam wczoraj. Zostały mi jeszcze orzechy z zeszłego roku i postanowiłam wykonać jakieś ciasto z orzechami. W związku, że miałam mało czasu przerobiłam nieco przepis na babkę, który mam od siostry. Ona nauczyła się go robić w szkole, bowiem chodziła do klasy gastronomicznej.