Banocka

Banocka

Liczba punktów za aktywność
6
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Sernik na zimno w cieście ptysiowym
Użytkownik Banocka w dniu 03.05.2014 21:20 opublikował przepis :

Sernik na zimno w cieście ptysiowym

Ciasto to lekki serniczek przypominający strukturą i smakiem waniliowego Bakusia (serek homogenizowany z Bakomy). Delikatny i mało słodki, a fakt że przełożony jest ciastem ptysiowym sprawia że ma wytrawny charakter. Super deser na upalne dni.

Miętusek
Użytkownik Banocka w dniu 03.05.2014 21:10 opublikował przepis :

Miętusek

Bardzo mnie zaintrygowało połączenie miętowej masy z masą owocowo-śmietanową..Bałam się ze mięta będzie dominowała i wpłynie negatywnie na całokształt smaku..myliłam się..wszystko jest perfekcyjnie zgrane jako smaczna całość.

Kremowy sernik czekoladowy
Użytkownik Banocka w dniu 04.03.2014 22:31 opublikował przepis :

Kremowy sernik czekoladowy

Po raz pierwszy piekłam sernik tego typu. Ale gdy go tylko zrobiłam od razu go pokochałam..Efektowny, czekoladowy i co najważniejsze kremowy..od teraz będę go piekła częściej niż inne serniki :)

Domowe lody waniliowe
Użytkownik Banocka w dniu 28.02.2014 19:19 opublikował przepis :

Domowe lody wanilowe

Lody to moja słabość, więc uwielbiam je i samodzielnie przyrządzone i takie kupne..Te domowe kojarzą mi się z dzieciństwem, ponieważ właśnie takie robiła moja mama. Pamiętam też, że zawsze do pary mama robiła Ptasie Mleczko na kruchym spodzie, by wykorzystać pozostałe białka.

Sałatka z surimi i selerem naciowym
Użytkownik Banocka w dniu 15.02.2014 00:51 opublikował przepis :

Chrupiąca sałatka z selera naciowego z surimi

Sałatka jest fantastyczną propozycją na szybkie przygotowanie czegoś pysznego dla niespodziewanych gości ..oczywiście pod warunkiem że w lodówce mamy dwa podstawowe produkty..czyli surimi i seler naciowy.