• Tłusty Czwartek 2017 - najlepsze przepisy

 • Tłusty Czwartek 2017 nadchodzi! Chcecie wiedzieć, kiedy wypada i co przygotować, by na całego celebrować święto, podczas którego pozwalamy sobie na obżarstwo? Szczegóły znajdziecie w naszej galerii!

 • Oponki z serem

  Zobacz przepis na: Oponki z serem

 • Nadeszła wreszcie pora, by zadać najważniejsze pytanie tej zimy – kiedy jest Tłusty Czwartek 2017? Śpieszymy z odpowiedzią dla wszystkich oczekujących – największe pączkowe obżarstwo w tym roku wypada 23 lutego.

   

  W związku ze zbliżającym się świętem, przygotowaliśmy dla Was galerę, w której znajdziecie najlepsze i najciekawsze przepisy na karnawałowe słodkości, które warto przygotować w tym roku. Znajdziecie tu klasykę gatunku – przepisy na pączki i faworki, których nie powinno zabraknąć na Waszych stołach. W końcu Tłusty Czwartek 2017, jak i każdy inny, właśnie wokół tych dwóch smakołyków się kręci. Zanim zabierzecie się za przygotowanie swoich ulubionych karnawałowych łakoci, przeczytajcie nasze poradniki czym nadziewać pączki i jak smażyć pączki i faworki, które ułatwią Wam pracę w kuchni.

   

  Nasze zestawienie to aż 19 przepisów, jesteśmy więc pewni, że każdy, nawet najbardziej wymagający łasuch, który chce przygotować coś na koniec karnawału własnoręcznie, znajdzie coś dla siebie. Bo mamy tu zarówno klastyczne, tradycyjne pączki nadziewane marmoladą, jak i bardziej fit ich wersję – pączki pieczone. Dla mniej wprawionych, polecamy pączki serowe – zarówno pączki całuski, czyli oponki, jak i małe pączki w kształcie kulek. Nie muszą one rosnąć, nie są na drożdżach – robi się je szybko i bez problemu.

   

  Jednak na Tłusty Czwartek 2017 polecamy Wam także usmażyć górę faworków. Również w przypadku tych przepisów zadbaliśmy o najbardziej wymagających. W naszej galerii znajdziecie nie tylko popularne przepisy na smażone faworki, ale także ich pieczoną wersję dla tych, którzy tego dnia nie chcą rezygnować z diety. Jeśli czujecie niedosyt, zobaczcie naszą galerię karnawałowy przepis na faworki, w której znajdziecie jeszcze więcej pomysłów na te kruche ciasteczka.

   

  A tym, którym jeszcze mało, polecamy róże karnawałowe. To taka wisienka na torcie naszej galerii z przepisami na Tłusty Czwartek 2017.

   

 • Zobacz więcej podobnych galerii

 • Polecamy:

 • 0 komentarzy

Podobne artykuły: