Good_Morning_Tarczyca

Good_Morning_Tarczyca

O mnie:

Na moim blogu, którego dedykuję osobom z niedoczynnością tarczycy, poruszam tematy diety, sportu i zdrowia. Staram się motywować do aktywności fizycznej. Nie wierzę w diety cud, dlatego stawiam na racjonalne odżywianie. Nie funkcjonuję bez: sportu. Totalna entuzjastka biegania i ćwiczeń obwodowych. śniadania. Poranki z aromatyczną kawą to jej ulubiona pora dnia. fotografii przyrodniczej. Zatrzymywanie w kadrze pięknych obrazów ją odpręża. Od niedawna odkrywa tajemnice fotografii kulinarnej oraz tematyki związanej z food styling. muzyki. Dzięki niej oddycha. Uwielbia Pink Floyd, a Davida Gilmoura kocha po cichu. prostych przepisów. Zaprzyjaźnia się z gotowaniem. W jej kuchni nie znajdziesz czerwonego mięsa i glutenu. Zapraszam do odwiedzin: http://goodmorning-tarczyca.blogspot.com/

Liczba punktów za aktywność
14
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Naleśnikowe APPLE PIE
Użytkownik Good_Morning_Tarczyca w dniu 01.09.2015 10:19 opublikował przepis :

Naleśnikowe APPLE PIE

Zapach świeżo zaparzonej kawy, pyszne i pożywne śniadania sprawiają, że nabieramy energii na cały dzień. Ostatnio naszła mnie jednak ochota na pieczona jabłka. Chcąc połączyć płatki owsiane i jabłko, wpadłam na pomysł naleśnikowych apple pie.

Lassi  tradycyjny napój indyjski na bazie jogurtu.
Użytkownik Good_Morning_Tarczyca w dniu 01.09.2015 10:07 opublikował przepis :

Koktajl lassi z borówkami

Lassi to tradycyjny napój indyjski na bazie jogurtu. Idealnie sprawdza się w upalne letnie dni, gdyż ma silne orzeźwiające działanie.

Jajka faszerowane awokado
Użytkownik Good_Morning_Tarczyca w dniu 01.09.2015 10:01 opublikował przepis :

Jajka faszerowane awokado

Jajka to źródło łatwo przyswajalnego i pełnowartościowego białka, którego zapotrzebowanie rośnie np. w nadczynności tarczycy lub w trakcie diety redukcyjnej (odchudzającej).

 Słodko-kwaśny sos porzeczkowy idealnie nadaje się do wytrawnych dań, jak i do słodkich śniadań, np. pacakesów.
Użytkownik Good_Morning_Tarczyca w dniu 01.09.2015 09:58 opublikował przepis :

Sos porzeczkowy

Słodko-kwaśny sos porzeczkowy idealnie nadaje się do wytrawnych dań, jak i do słodkich śniadań, np. pacakesów.