Wiadomo, że jeśli chodzi o przepisy na grilla i mięsa z rusztu, lubimy to, co znamy. Karkówka w marynacie, kiełbasa czy filet z kurczaka w przyprawach to potrawy, które cieszą się największą popularnością. I my w naszej galerii przygotowaliśmy listę 14 dań z wykorzystaniem tych mięs, jednak w trochę innej odsłonie. W końcu lato jest tak długie, że grilla można rozpalić nie raz i przetestować nasze ciekawe przepisy!

Wierzymy, że przepisy na grilla nie muszą być ciągle takie same, a nawet najmniejsza zmiana mieszanki przypraw sprawia, że otrzymujemy znane nam danie w nowym wydaniu. Zobacz nasze pomysły na pyszne szaszłyki na grilla, soczystą karkówkę i kiełbaski z grilla w smacznej marynacie i zainspiruj się przy kolejnym grillowaniu! A inspirując się jeszcze bardziej, szybka sałatka do grilla to też przepis wart wypróbowania podczas wspólnego biesiadowania. Dania na grilla nie muszą być nudne!

A po pysznych daniach mięsnych, warto podać coś słodkiego. Zobacz nasze pomysły na desery z grilla i forszmak - smakowity dodatek do dań głównych.

Zobacz też: pomysły na pieczone mięsa