Choć tradycja halloween nie jest w Polsce bardzo popularna, warto obejrzeć nasze przepisy na halloween i wybrać coś dla siebie. Bo upiorne dania to zabawny element, który rozbawi małych i dużych. Niekoniecznie trzeba celebrować to święto, ale jesteśmy pewni, że podanie takich przekąsek to fajny pomysł nie tylko dla najmłodszych. Również i dorośli z poczuciem humoru roześmieją się na widok jabłkowych szczęk czy babeczek mózgów, które wyglądają jak prawdziwe. Jeśli akurat 31 października organizujecie imprezę, polecamy wprowadzić nasze przepisy na halloween do menu. Z pewnością zapadnie ona gościom w pamięć!

Poza tym wierzymy, że niebanalnie podane dania przekonają do jedzenia nawet największych niejadków, więc jeśli spodobają im się paluchy wiedźmy czy mumie z parówek, warto spróbować i przekonać ich do jedzenia.

A tym, którym jeszcze mało, polecamy własnoręcznie zrobiony lampion z dyni - przeczytaj artykuł Dynia na halloween – jak zrobić lampion z dyni, w którym znajdziesz video-instrukcję z wycinania lampionu.

Zobacz nasze przepisy na halloween i znajdź coś przerażającego!