ZeSmakiem

ZeSmakiem

O mnie:

Jestem żoną i mamą. Do pełni codziennego szczęścia potrzebne mi właśnie gotowanie. Nie jestem wykształconym w tym kierunku kucharzem, moja praca też jest tematycznie bardzo odległa, ale swoją pasją lubię sprawiać przyjemność rodzinie i znajomym. To oni nakłonili mnie też do prowadzenia bloga kulinarnego - nie żałuję :)

Liczba punktów za aktywność
7
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
image-1emy3y7
Użytkownik ZeSmakiem w dniu 20.06.2014 00:00 opublikował przepis :

WĄTRÓBKA W SOSIE JOGURTOWYM Z CHRZANEM

Uwielbiam wątróbkę :) Nie każdy sobie zdaje sprawę z tego, że możemy ją robić na wiele sposobów - nie tylko tradycyjnie smażoną z cebulką...

image-0sx3n01
Użytkownik ZeSmakiem w dniu 19.06.2014 00:09 opublikował przepis :

CYNAMONOWE MINI MARCHEWKI

Połączenie marchewki i cynamonu... dotychczas próbowałam tylko w ciastach, teraz odważyłam się spróbować w wersji nieco obiadowej. Tak samo pyszne :) I oryginalne !

image-0ylhlyw
Użytkownik ZeSmakiem w dniu 18.06.2014 23:56 opublikował przepis :

ZUPA SEROWO - TRUFLOWA

W zeszłym tygodniu wybraliśmy się z mężem na obiad do pewnej warszawskiej Restauracji, gdzie zamówiliśmy właśnie taką zupę. Ten smak za mną chodził i chodził.... Postanowiłam, że postaram się odtworzyć to danie, by móc delektować się taką zupą też w domu.

image-1qfxt4f
Użytkownik ZeSmakiem w dniu 18.06.2014 23:48 opublikował przepis :

SAŁATKA Z TRUSKAWKAMI I SZPINAKIEM

Bardzo długo zbierałam się do wykonania sałatki z truskawek i świeżego młodego szpinaku. Aż dojrzałam do tego połączenia. Nie żałuję ani ja , ani moi goście których uraczyłam takim daniem w upalny dzień. Staram się wtedy przygotowywać lekkie dania.