tledzka

tledzka

O mnie:

Jestem osobą o szerokich zainteresowaniach,ciekawą zmieniającego się świata.Interesuje mnie wiele dziedzin życia,ale najbardziej prawidłowe żywienie i zdrowy styl życia. Wiąże się to z tym,że jestem technologiem żywności a także nauczycielem przedmiotów zawodowych branży gastronomicznej.

Liczba punktów za aktywność
6
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Pizza a la Teresa po upieczeniu
Użytkownik tledzka w dniu 01.04.2016 22:56 opublikował przepis :

Pizza ,,a la Teresa"

Potrawa ta jest tak naprawdę potrawą kuchni włoskiej a mój przepis jest nieco inny niż typowy przepis na pizzę,zamiast wody dodaję mleko,a nadzienie może być różnorodne w zależności od fantazji kulinarnej gospodyni.

image-29ohcve
Użytkownik tledzka w dniu 22.03.2016 00:55 opublikował przepis :

Kurczak w warzywach

Jest to potrawa którą wymyśliłam bardzo dawno temu,kiedy uczyłam się gotować.Kurczaka w warzywach podałam na obiad swojej mamie i rodzeństwu i bardzo im ta potrawa smakowała.Teraz przyrządzam ją swoim dzieciom,którym tez bardzo smakuje.

image-26096sr
Użytkownik tledzka w dniu 17.03.2016 00:59 opublikował przepis :

Kotleciki z jaj i marchwi

Przepis ten dostałam od mojej mamy,która często wykorzystywała go w swojej kuchni.Jako dziecko bardzo lubiłam tę potrawę,którą póżniej sama przyrządzałam swoim dzieciom.Jest to potrawa jarska,niedroga,łatwa w wykonaniu.

Zapiekanka z ziemniaków,warzyw i szynki,widok z góry
Użytkownik tledzka w dniu 13.03.2016 21:15 opublikował przepis :

Zapiekanka z ziemniaków, warzyw i szynki

Potrawa ta jest bardzo prosta w wykonaniu,przepis dostałam od mojej babci.Jest to potrawa głównie z warzyw,więc jest zdrowa,zawiera dużo witamin i mikroelementów ,można ją podawać jako danie obiadowe lub na kolację.