satrycja

satrycja

Liczba punktów za aktywność
7
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
snikers
Użytkownik satrycja w dniu 25.08.2014 22:31 opublikował przepis :

Snikers Pati

Jestem wielką miłośniczką batoników, które przekładane są masą karmelową, dlatego starałam się odtworzyć ten popularny i pyszny batonik. Placek szybko się robi a jeszcze szybciej znika.

rajski jabłecznik
Użytkownik satrycja w dniu 25.08.2014 21:57 opublikował przepis :

Rajski jabłecznik

Co roku moje drzewa rodzą jabłka. Posiadają wyjątkowy smak i zapach. Najlepiej pasują kwaśne.

wyjątkowy wafel
Użytkownik satrycja w dniu 29.06.2014 12:28 opublikował przepis :

Wyjątkowy wafel

Uwielbiam tworzyć dania z popularnego wafla. Jednak jego klasyczna wersja już każdemu się znudziła, dlatego postanowiłam ją trochę unowocześnić. Wyszło jak zawsze pysznie, a do tego szybko i bez pieczenia!

knoppers
Użytkownik satrycja w dniu 16.06.2014 19:54 opublikował przepis :

ciasto Knoppers

Ciasto smakuje wyśmienicie. Cała moja rodzina się nim zachwyca. Smakiem i wyglądem przypomina wafelka Knoppers. Ciasto to jest pracochłonne, ale efekt końcowy wart jest poświęcenia czasu. Deser dosłownie rozpływa się w ustach, jeszcze szybciej znika z talerzyków. Szczególnie do gustu przypadnie miło

ciasto ,,Czerwony Kapturek''
Użytkownik satrycja w dniu 16.06.2014 19:49 opublikował przepis :

Ciasto ,,Czerwony Kapturek''

Przepis na to ciasto jest mojego autorstwa. Myślę, że ten deser to połączenie trzech najlepszych smaków. Schłodzone ciasto idealnie smakuje w upalne dni. Przygotowane w tortownicy przypomina tort. Cała moja rodzina zgodnie twierdzi, że jest to moje najlepsze ciasto na zimno!

pancakes
Użytkownik satrycja w dniu 16.06.2014 19:37 opublikował przepis :

Amerykańskie naleśniki, czyli pancakes

Przepis dostałam od cioci, która pracuje w cukierni w Stanach Zjednoczonych. Jest to ich narodowy przysmak, cieszący się popularnością na całym świecie. Naleśniki są grube i puszyste. Zdecydowanie lepsze od tych tradycyjnych. Można podawać je z bitą śmietaną, dżemem bądź owocami.