Magdalena Pomorska

Magdalena Pomorska

Liczba punktów za aktywność
0
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Książki na wakacje
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 21.07.2020 10:13 opublikował artykuł :

Książki na wakacje - najlepsze lektury na urlop!

Książki na wakacje to obowiązkowy punkt pakowania walizki! Wakacje oraz urlop niezależnie od miesiąca - to czas, który warto przeznaczyć na odpoczynek. Dawka aktywności, produktywny czas w kuchni, ale też... przyjemna lektura! Sprawdźcie, jakie książki na wakacje polecamy - nie tylko dla fanów gotowania i jedzenia!

Rokitnik w przepisach
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 19.05.2020 17:16 opublikował artykuł :

Rokitnik - przepisy i właściwości daru natury

Rokitnik to roślina występująca w Europie i Azji. Słynie z nieocenionych właściwości zdrowotnych oraz z ciekawego smaku przypominającego nieco połączenie pomarańczy, brzoskwini i ananasa. Znalazł on zastosowanie zarówno w kuchni, jak i w kosmetyce. Przez wielu określany jest jako superowoc. Dowiedz się jakie właściwości ma rokitnik, a także poznaj sposoby na wykorzystanie go w swojej kuchni!

MasterChef Junior Piąte Edycja Programu Gaja Suchocka
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 10.05.2020 22:13 opublikował artykuł :

Książka MasterChef Junior Piąta Edycja Programu zwyciężczyni Gaja Suchocka

Najnowsza książka MasterChef Junior już w sprzedaży! To Piąta Edycja Programu, a na okładce pojawiła się zwyciężczyni Gaja Suchocka. 9-latka zaprasza do gotowania z jej przepisów oraz z przepisów z piątej edycji MasterChef Junior Polska! Uchylamy rąbka tajemnicy, co znajdziecie w środku! To nie tylko pyszne desery!

3 gadżety do kuchni
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 07.05.2020 21:55 opublikował artykuł :

3 gadżety do kuchni - pomysł na praktyczny prezent

Gadżety do kuchni to dobry pomysł na praktyczny prezent np. na parapetówkę lub w ramach niezobowiązującego upominku z różnych okazji. Akcesoria i gadżety do kuchni to też idealne niespodzianki dla osób, które lubią być obdarowywane rzeczami, które na pewno im się przydadzą - szczególnie do ich ulubionej czynności, czyli gotowania. Wybraliśmy 3 propozycje prezentów dla fanów gadżetów do kuchni.

Zdrowie na talerzu
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 10.04.2020 18:11 opublikował artykuł :

Zdrowie na talerzu - wiosenna dieta!

Prawidłowo zbilansowana dieta to najlepszy sposób na wzmocnienie odporności, która teraz jest tak bardzo ważna. Zwykle nie ma potrzeby przeprowadzania rewolucji w domowym jadłospisie. Kilka niewielkich zmian też może zdziałać cuda. W magazynie Zdrowie na talerzu znajdziecie wiele podpowiedzi, jak dokonywać właściwych wyborów i gotować zdrowo, ale smacznie. Zapraszamy! Wiosenny numer już na Was czeka.