Magdalena Pomorska

Liczba punktów za aktywność
0
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 16.01.2020 15:43 opublikował artykuł :

Kimchi – azjatycka kiszonka pełna smaku

W Korei kiszone warzywa podawane są niemalże do wszystkiego, może z wyjątkiem deserów. Kimchi zapewnia nie tylko doznania smakowe, ale również dostarcza mnóstwo cennych składników odżywczych – nieprzypadkowo azjatycki specjał uznaje się za jedną z najzdrowszych potraw na świecie.

Pączki na Tłusty Czwartek
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 16.01.2020 15:14 opublikował artykuł :

Tłusty czwartek w tradycji. Świętuj na słodko!

Ostatni czwartek przed wielkim postem jest od wieków okazją do objadania się, bez zwracania uwagi na kaloryczność pochłanianych przysmaków. Tłusty Czwartek to zwyczaj pączków, choć w wielu regionach naszego kraju na stoły trafiają wówczas także inne specjały.

Wędlina
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 02.01.2020 14:35 opublikował artykuł :

Domowe wędliny - przepisy i praktyczne porady

Domowe wędliny to wyższa szkoła jazdy? Aby na chleb zamiast plasterka polędwicy sopockiej położyć pyszną domową wędlinę, nie potrzebujemy tajemnej wiedzy ani żadnych specjalistycznych urządzeń. W magazynie "Zdrowie na talerzu" znajdziecie porady i przepisy na domowe wędliny, a także pełen jadłospis z dietą redukcyjną i triki, co działa na przejedzenie.

Zdrowie na talerzu
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 02.01.2020 11:43 opublikował artykuł :

Zdrowie na talerzu - drugi numer w kioskach!

To, co jemy, w dużym stopniu wpływa na to, jak się czujemy. Warto przyjrzeć się codziennemu menu i wybierać przepisy oraz składniki, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Magazyn Zdrowie na talerzu podpowiada, jak dokonywać właściwych wyborów i jak układać prawidłowy jadłospis. Sprawdźcie, co znajdziecie w drugim numerze.

Ekstrakt waniliowy
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 22.12.2019 21:54 opublikował artykuł :

Ekstrakt waniliowy - czy znasz ten produkt?

Nada niezwykłego smaku i wyrazistości tortom, ciastom, kremom, lodom, a także wielu innym specjałom, nie tylko słodkim. Ekstrakt waniliowy może być wartościowym produktem w naszej kuchni. Bez trudu przygotujemy go również w domu.

Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 22.12.2019 21:32 opublikował artykuł :

Pstrąg – przepisy, które zawsze się udają

Jego lekko różowe mięso jest delikatne i smaczne. Świetnie nadaje się do gotowania, pieczenia, grillowania czy wędzenia, a dodatkowo dostarcza dużo cennych dla zdrowia składników odżywczych. Pstrąg to ryba, która na pewno zasługuje na zainteresowanie. Sprawdźcie w galerii przepisy, dzięki którym pstrąg zawsze się uda i będzie przepyszny!

Tort dla chłopca
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 20.12.2019 10:59 opublikował artykuł :

Tort dla chłopca - bajki, piłki i inne inspiracje

Urodzinowy lub na specjalną okazję - tort dla chłopca to wyzwanie! Śpieszymy jednak z pomysłami i sprawdzonymi przepisami, jaki tort dla chłopca można upiec. Dla fanów futbolu może to być tort piłka nożna, a dla miłośnika komiksów i bajek tort Spiderman czy tort Spongebob. Do wyboru, do koloru! Oczywiście tort dla chłopca musi nie tylko dobrze wyglądać, ale też pysznie smakować, więc dobierzcie smak i dekoracja pod gusta solenizanta. Sprawdźcie w galerii 11 przepisów na tort dla chłopca, a w tekście poniżej jeszcze więcej pomysłów!