REKLAMA

Magdalena Pomorska

Magdalena Pomorska

Liczba przepisów
0
Liczba obserwujących
1
 
Wyślij wiadomość
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 19.07.2021 12:36 skomentował:

Dodawanie przepisów na przyslijprzepis.pl [INFORMACJA]

Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 19.07.2021 09:53 opublikował artykuł:

Dodawanie przepisów na przyslijprzepis.pl [INFORMACJA]

Serwis przyslijprzepis.pl, tak jak magazyny z grupy „Przyślij Przepis”, jest tworzony wspólnie z Wami – Czytelnikami i Użytkownikami. Aby korzystanie ze strony przez zalogowanych Użytkowników było wygodniejsze, 20 lipca 2021 wprowadziliśmy jej odświeżoną wersję.
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 02.07.2021 19:28 opublikował artykuł:

Testowanie tematyczne przepisów – wakacyjne testowanie

Lipcowe testowanie tematyczne połączone z konkursem z nagrodami dla uczestników zabawy. W tym miesiącu można przetestować dowolne przepisy opublikowane na przyslijprzepis.pl. Jak wziąć udział w zabawie i zdobyć szansę na wygranie nagród? W skrócie: przygotuj danie z serwisu, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz! Szczegóły poniżej!
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 01.06.2021 11:01 opublikował artykuł:

Testowanie tematyczne przepisów – dania dla dzieci, smaki dzieciństwa

Czerwcowe testowanie tematyczne połączone z konkursem z nagrodami dla uczestników zabawy. Edycja na ten miesiąc to przepisy na dania dla dzieci i wszystkie potrawy, które kojarzą się ze smakami dzieciństwa. Jak wziąć udział w zabawie i zdobyć szansę na wygranie nagród? W skrócie: przygotuj danie z serwisu, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz! Szczegóły poniżej!
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 09.05.2021 22:26 opublikował artykuł:

MasterChef Junior - przepisy z szóstej polskiej edycji programu

To Jagoda Łaganowska podbiła podniebienia jurorów programu, uzyskała prestiżowy tytuł nowej mistrzyni kuchni i możliwość wydania swojej pierwszej, autorskiej książki kucharskiej. Premiera książki z przepisami najmłodszych szefów kuchni już 12 maja.
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 30.04.2021 17:50 opublikował artykuł:

Testowanie tematyczne przepisów – kolorowe sałatki

Majowe testowanie tematyczne połączone z konkursem z nagrodami dla uczestników zabawy. Edycja na ten miesiąc to przepisy na kolorowe sałatki. Jak wziąć udział w zabawie i zdobyć szansę na wygranie nagród? W skrócie: przygotuj danie z serwisu, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz! Szczegóły poniżej!
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 01.04.2021 11:51 opublikował artykuł:

Testowanie tematyczne przepisów – wiosenne testowanie

Kolejna odsłona zabawy testowanie tematyczne - połączone z konkursem z nagrodami dla uczestników zabawy. Edycja kwietniowa związana jest z corocznym testowaniem przepisów na wiosenne pyszności - w tym wielkanocne specjały. Jak wziąć udział w zabawie i zdobyć szansę na wygranie nagród? W skrócie: przygotuj danie z serwisu, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz! Szczegóły poniżej!