REKLAMA

Magdalena Pomorska

Magdalena Pomorska

Liczba przepisów
0
Liczba obserwujących
1
 
Wyślij wiadomość
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 19.05.2022 20:26 skomentował:

Urodzinowy konkurs Przyślij Przepis

Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 01.05.2022 11:26 opublikował artykuł:

Testowanie tematyczne przepisów. Kolory w kuchni - zielony

Testowanie tematyczne w kolorowej odsłonie - w maju inspirujemy się przepisami, które wśród składników mają coś zielonego w pełnej palecie barw tego kolory – zielone produkty najlepiej smakują na wiosnę! Zabawa - dla zarejestrowanych użytkowników serwisu - połączona jest z konkursem z nagrodami. Jak wziąć udział w zabawie i zdobyć szansę na wygranie nagród? W skrócie: przygotuj danie z serwisu, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz! Szczegóły poniżej!
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 01.04.2022 18:38 opublikował artykuł:

Testowanie tematyczne przepisów – wiosenne testowanie 2022 [WYNIKI]

Kolejna odsłona zabawy testowanie tematyczne - połączone z konkursem z nagrodami dla uczestników zabawy. Edycja kwietniowa związana jest z corocznym testowaniem przepisów na wiosenne pyszności - w tym wielkanocne specjały. Jak wziąć udział w zabawie i zdobyć szansę na wygranie nagród? W skrócie: przygotuj danie z serwisu, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz! Szczegóły poniżej!
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 02.03.2022 10:04 opublikował artykuł:

Testowanie tematyczne przepisów – Dania postne [WYNIKI]

Dania bez mięsa, potrawy wegetariańskie i wegańskie, ale też przepisy na różne ryby - Dania postne to temat zabawy "Testowanie tematyczne przepisów" na marzec. Zabawa - dla zarejestrowanych użytkowników serwisu - połączona jest z konkursem z nagrodami. Jak wziąć udział w zabawie i zdobyć szansę na wygranie nagród? W skrócie: przygotuj danie z serwisu, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz! Szczegóły poniżej!
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 09.02.2022 11:26 skomentował:

Polędwica ze schabu - domowa

Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 08.02.2022 18:48 skomentował:

Polędwica ze schabu - domowa

Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 07.02.2022 10:14 skomentował:

Polędwica ze schabu - domowa

Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 01.02.2022 19:40 opublikował artykuł:

Testowanie tematyczne przepisów – Kuchnia miłości [WYNIKI]

Dania i desery na Walentynki, potrawy na randkę i przepisy prosto z serca - Kuchnia miłości to temat zabawy "Testowanie tematyczne przepisów" na luty. Zabawa - dla zarejestrowanych użytkowników serwisu - połączona jest z konkursem z nagrodami. Jak wziąć udział w zabawie i zdobyć szansę na wygranie nagród? W skrócie: przygotuj danie z serwisu, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz! Szczegóły poniżej!
Użytkownik Magdalena Pomorska w dniu 16.01.2022 12:18 opublikował artykuł:

Testowanie tematyczne przepisów – Kolory w kuchni - żółty [WYNIKI]

Testowanie tematyczne w kolorowej odsłonie - na 2 tygodnie inspirujemy się przepisami, które wśród składników mają coś żółtego w pełnej palecie barw tego kolory – żółty owoc lub warzywo czy barwiącą na żółto-pomarańczowo przyprawę. Zabawa - dla zarejestrowanych użytkowników serwisu - połączona jest z konkursem z nagrodami. Jak wziąć udział w zabawie i zdobyć szansę na wygranie nagród? W skrócie: przygotuj danie z serwisu, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz! Szczegóły poniżej!