IMG_20181227_123213_867

Paulina Nosek

O mnie:

Nazywam się Paulina Nosek i pochodzę z przepięknego miasteczka nad samym morzem - z Kołobrzegu. Aktualnie zamieszkuję równie piękne miasto jakim jest Kraków aczkolwiek tęsknota za zapachem świdrującego nozdrza jodu i świeżych ryb sprawia, że nie ma dla mnie piękniejszego miejsca na ziemi niż rodzinne strony. Przygodę z gotowaniem zaczęłam już jako mała dziewczynka, przypatrując się genialnej babci i mamie w ich kulinarnych wyczynach. Do dzisiaj są dla mnie skarbnicą kuchennej wiedzy, przepisów i trików. Jestem niepoprawną fanką makaronów i pomimo ich kaloryczności, mogłabym je spożywać w każdej ilości. ;) Uwielbiam dobre, psychologiczne filmy i seriale, książki (nie tylko kucharskie), zarówno cięższą muzykę jak i poezję śpiewaną oraz szeroko pojętą sztukę. W wolnych chwilach robię również decoupage i inne cudeńka. Jestem świeżo upieczoną mamą, więc w przyszłości z pewnością będę zamieszczała przepisy na zdr

Liczba punktów za aktywność
405
Liczba obserwujących
7

Wyślij wiadomość
Domowy kapsalon
Użytkownik Paulina Nosek w dniu 13.07.2015 19:16 opublikował przepis :

Domowy kapsalon

Coś dla kebabożerców, mięsowchłaniaczy, frytkopożeraczy. ;)

Sałatka słonecznik
Użytkownik Paulina Nosek w dniu 16.06.2015 20:24 opublikował przepis :

Sałatka słonecznik

Przeurocza sałatka, która może być pomysłowym prezentem dla mamy, babci lub cioci. ;) Ach, dla każdej kobiety, która kocha kwiaty! ;)

Lody pistacjowe - obłędne
Użytkownik Paulina Nosek w dniu 26.05.2015 17:30 opublikował przepis :

Lody pistacjowe

Takich lodów nie kupicie w żadnym sklepie ani lodziarni, tak niezwykle pistacjowe, bez barwników i aromatów koniecznie trzeba zrobić samemu. ;)