Benacik Michał

Liczba punktów za aktywność
4
Liczba obserwujących
0

Wyślij wiadomość
Użytkownik Benacik Michał w dniu 15.04.2019 00:51 opublikował przepis :

Ciasto ,,Shrek''-inaczej (Na dużą blachę)

Przepis mam od byłej nauczycielki w Szkole Podstawowej. Obecnie chodzę do ostatniej klasy Zawodowej na Sprzedawce. Ciasto na bazie masy z kisielu cytrynowego,galaretki agrestowej i margaryny. Dodatkiem są owoce kiwi i galaretka agrestowa. Ciasto jest na biszkopcie. Ciasto sprawdzone! Pycha! Pychotka. Koniecznie musicie spróbować ten przepis. Ciasto ze specjalną masą,dzięki temu masa tężeje z owocami kiwi,bo kiwi ma takie właściwości,że nie tężeją. A kiwi nie trzeba chłodzić w lodówce bo jest specjalna masa. Ale plasterki kiwi układane na wierzch muszą być schłodzone wcześniej na noc w lodówce i dopiero wtedy układane (schłodzone owoce kiwi powodują,że galaretka tężeje bo owoce kiwi mają takie właściwości,że nie tężeją. Ciasto jest magiczne. Smakuje wyśmienicie. Palce Lizać! Koniecznie musicie wypróbować ten przepis. Ilość porcji,czas przygotowania,poziom trudności są podane w zaokrągleniu liczb. Ale czas przygotowania jest prawie prawidłowy.

Użytkownik Benacik Michał w dniu 06.08.2018 10:38 opublikował przepis :

Ciasto Skubane

Ciasto przepyszne,rewelacyjnie smakuje,to ciasto jest wyborne. To jest moje ulubione ciasto na Święta Bożego Narodzenia.

Użytkownik Benacik Michał w dniu 06.08.2018 09:58 opublikował przepis :

Ciasteczka Owsiane

Ciastka rewelacyjnie smakują. Są zdrowe i niskokaloryczne. Można je zrobić na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc i również można je robić na Imprezy okolicznościowe Wesela,Komunie,Urodziny,Imieniny,Stypy,Imprezy plenerowe,Imprezy Firmowe,na konferencje firmową. Te ciastka głownie robi się na Boże Narodzenie. Rewelacyjnie nadają się na imprezy firmowe,imprezy plenerowe,konferencje firmowe i telewizyjne. Rady: Jeżeli mąkę pszenną zamieni się na owsianą i cukier na ksylitol,ale trzeba pamiętać,że ksylitol jest słodszy od zwykłego cukru,więc trzeba ksylitolu użyć połowę mniej,niż podane w przepisie i najlepiej zamienić mąkę żytnią na mąkę orkiszową (ale nie jest to konieczne) to otrzymamy zdrowe,niskokaloryczne,ciastka będą w tedy odchudzające i będzie to Ciastka fit,a będzie to wtedy Kuchnia Fit.

Użytkownik Benacik Michał w dniu 23.07.2018 13:13 opublikował przepis :

Sernik z brzoskwiniami ,,Babci Zosi''

Ciasto rewelacyjnie smakuje. Jest wyborne w smaku. Ciasto rewelacyjnie nadaje się na imprezy okolicznościowe: wesela,komunię,imprezy urodzinowe,imieniny,stypy,imprezy firmowe i plenerowe,spotkania szkoleniowe lub spotkania firmowe. Ciasto można go piec zarówno na Święta Bożego Narodzenia,jak i Wielkanoc. Ciasto przypisuje się na Święta Bożego Narodzenia. To ciasto robi się głównie na wesela. Jest to ciasto,które zawdzięcza rewelacyjnie wybornym i aksamitnym smakiem. Polecam! Koniecznie Musicie go wypróbować!