AnkaFiranka

AnkaFiranka

O mnie:

Od zawsze lubiłam jeść słodkie rzeczy, dlatego dość wcześnie zaczęłam piec ciasta i wykonywać desery. Teraz pieczenie stało się moim hobby i sposobem na relaks. Każdą wolną chwilę mogłabym spędzić w kuchni.Swoją kulinarną pasję poszerzyłam o gotowanie, a jej efekty zamieszam na mojej stroniewww.slodkieniebo.pl

Liczba punktów za aktywność
414
Liczba obserwujących
4

Wyślij wiadomość
Pierniczki z czekoladą
Użytkownik AnkaFiranka w dniu 16.12.2017 22:44 opublikował przepis :

Pierniczki z czekoladą

Pierniczki z tego przepisu śmiało możecie przygotować nawet 2 tygodnie przed świętami. Najlepiej smakują, gdy postoją w wilgotnym pomieszczeniu lub przy oknie. Wówczas zmiękną i nabiorą niesamowitego, świątecznego aromatu :)

Piernik z karobem bez miodu, bez tłuszczu
Użytkownik AnkaFiranka w dniu 11.12.2017 15:34 opublikował przepis :

Piernik z karobem bez miodu, bez tłuszczu

Dla tych osób, które zapomniały że w szafce już nie ma miodu, a ostatnia kostka masła właśnie została zjedzona przez rodzinę, jest dzisiejszy post - Piernik bez miodu i bez tłuszczu. Moim zdaniem w smaku ciasto bardzo przypomina Staropolski piernik dojrzewający, ponieważ tak jak on jest dość zwarte, ciężkie i przełożone powidłami śliwkowymi.

Rozgrzewająca herbata, idealna zimą
Użytkownik AnkaFiranka w dniu 09.12.2017 12:23 opublikował przepis :

Rozgrzewająca herbata , idealna zimą

Na zewnątrz zimno i mroźno, a w taką pogodę nie trudno o przeziębienie. Idealna w taką pogodę będzie gorąca herbata z dodatkiem aromatycznych przypraw z plasterkami pomarańczy i cytryny. Rozgrzeje nas od wewnątrz, nawodni i poprawi samopoczucie :)