Co zyskasz dzięki Przyslijprzepis.pl na komórki
i notyfikacjom wysyłanym z serwisu?
 

Łatwy dostęp

Dostęp do strony Przyslijprzepis.pl pojawi się na ekranie Twojego telefonu z systemem Android

 

 

Na wyciągnięcie ręki

Nie musisz otwierać przeglądarki Chrome, by korzystać ze swojego ulubionego serwisu kulinarnego

 

 

Jeden klik

Jedno kliknięcie w ikonę przeniesie Cię do naszego serwisu w pełnym wymiarze

 

 

Za darmo

Dostęp do Przyslijprzepis.pl na komórki z systemem Android jest całkowicie bezpłatny, a pobranie nie zajmuje miejsca w pamięci Twojego telefonu

 

Co dają powiadomienia push?

Dodatkowe treści

Otrzymuj najciekawsze treści z serwisu rekomendowane przez redakcję – powiadomienia push to szybki dostęp do wyselekcjonowanych, atrakcyjnych materiałów z Przyslijprzepis.pl.

Powiadomienia możesz otrzymywać na telefonie lub na komputerze – wszystko po to, by mieć zawsze Przyślij Przepis pod ręką! Już teraz kliknij w przycisk i zapisz się na urządzeniu, z którego korzystasz najczęściej.

 

 

Jak otrzymywać powiadomienia push?

Powiadomienie otrzymasz zarówno na telefonie z systemem Android, jak i na komputerze (w przeglądarce Chrome)

Opinie użytkowników

Jolanta KG

Powiadomienia push- świetne, krótkie, praktyczne porady kulinarne. Nie sposób myśleć o wszystkim, co nam się może przydać w kuchni, a taka krótka informacja push sprawia, że jest łatwa do zapamiętania i co za tym idzie, szybko sobie o niej przypomnimy i w razie potrzeby skorzystamy z porady.

Aplikacja Przyślij Przepis na telefon - wygoda i oszczędność czasu przy korzystaniu z serwisu. Szczególnie, gdy chcemy na szybko skorzystać z przepisu lub wypowiedzieć się na forum. Super rozwiązanie, gdy Internet wolno ładuje strony, gdyż transfer skupia się od razu na załadowaniu treści z aplikacji pomijając uruchomienie przeglądarki i ładowanie głównej strony.

Kasja1986

Odnośnie samej opcji powiadomień, nie jestem ich fanką, ponieważ, wiele serwisów ich używa i co chwila pojawiają się jakieś dymki - mnie one rozpraszają (jeśli jest taka możliwość po prostu blokuje ich wyświetlanie). Jednak jeśli ktoś ma taką ochotę zawsze może sobie tę opcję włączyć. Dobrze, że w serwisie PP nie będzie ona narzucona odgórnie, ponieważ ja raczej nie będę z niej korzystać.

Odnośnie wersji mobilnej: Jestem bardzo zadowolona, że została stworzona wersja PP na komórkę, gdyż tradycyjna strona na mojej komórce niewłaściwie się skalowała. Dzięki tej aplikacji będę miała PP dosłownie zawsze pod ręką.

Ostra Na Słodko

Dzięki aplikacji na smartfona oraz powiadomieniom z serwisu korzystanie z Przyślij Przepis stało się wygodniejsze i jeszcze bardziej przyjemne. ulubiony serwis jest zawsze "pod ręką", gotów do zaskoczenia mnie smakowitymi przepisami albo cennymi radami, które przydadzą się każdemu, kto kocha gotować albo dopiero się uczy.
Przeczytaj całą opinię Sylwii na jej blogu.

rena123

Kiedy tuż przed testowaniem dowiedziałam się jakie to nowe funkcjonalności mają być wprowadzone, byłam trochę zawiedziona. Po pierwsze powiadomienia push - wydawało mi się, że skoro śledzę serwis na bieżąco, taka opcja nie jest mi potrzebna. Po drugie wersja serwisu na komórki - po co, skoro mam dostęp do serwisu w Chrome na komórce?

Moje sceptyczne nastawienie nie zmieniło się, kiedy, mimo prób, nie udawało mi się uruchomić tych nowości na moim smartfonie. Ale... w końcu się udało, zaczęłam z nich korzystać i, ku mojemu zdziwieniu, obie funkcjonalności zaczęły mi się podobać! Wersja serwisu na komórkę daje zawsze natychmiastowe połączenie z PP, bez konieczności wpisywania adresu lub szukania go w historii. Wydaje mi się, że ta wersja jest szybsza niż w przeglądarce. Niestety, w tej chwili linki (np. do przepisów) nie działają. Mam nadzieję, że to zostanie dopracowane. Nie ma też możliwości skopiowania adresu i wklejenia go, gdyż strona nie posiada paska adresowego. Natomiast bez problemu otwierają się reklamy w nowym oknie Chrome ;)

Jeśli zaś chodzi o powiadomienia, pojawiają się one na telefonie tak, jak powiadomienia np. z Facebooka. Po kliknięciu otwiera się strona PP z proponowaną zawartością. Już w czasie testowania dostałam powiadomienia o treściach, które mnie zainteresowały. Dobrze by było, gdyby do przesyłanych linków był dostęp przez jakiś czas. Nie zawsze jest możliwość, aby zapoznać się z danymi materiałami na bieżąco. Funkcję powiadomień można wyłączyć, jeżeli nie będziemy nimi zainteresowani. Ale warto spróbować.

Podsumowując, jeśli te nowości będą działać bez zastrzeżeń, myślę, że wielu użytkowników będzie z nich korzystać. Pomimo, że udział w testowaniu zajął mi sporo czasu, jestem zadowolona, że mogłam się zapoznać z nowymi funkcjonalnościami i podzielić swoją opinią o nich.