Moja ulubiona zupa na jesień [KONKURS AQUAPHOR]

Jakościowa, przefiltrowana i smaczna woda przyda się nie tylko na herbatę czy kawę. To także baza do przepisów na jesienne zupy w różnym wydaniu. Pochwal się swoim ulubionym przepisem na zupę i zawalcz od nagrody od Aquaphor - producenta filtrów podzlewowych i dzbanków filtrujących. Konkurs odbywa się na naszym profilu na instagramie @przyslijprzepis.

StockFood

Ulubiona herbata pełna aromatu? Czajnik bez kamienia? I garnek, pożywnej, zdrowej zupy? To wszystko uda się, jeśli zadbamy o jakość wody w naszej kuchni. W sposób ekologiczny i bardzo wygodny. Jesteście zainteresowani? Kilka podpowiedzi i zaproszenie na konkurs poniżej https://www.instagram.com/przyslijprzepis/.

Jakościowa woda to gwarancja udanego gotowania. Dzięki czystej wodzie możemy wydobyć smak nie tylko prawdziwej herbaty czy kawy, ale także potraw. Oczyszczona, zmiękczona woda bez kamienia przyda się przez cały rok w kuchni. Na przeciw potrzebom konsumentów wychodzi firma Aquaphor - producent filtrów podzlewowych i dzbanków filtrujących. To właśnie z tymi urządzeniami możemy zmienić swoje nawyki na lepsze, a tym samym cieszyć się wodą dobrej jakości. Uzdatnianie wody jest najwygodniejsze i najsprawniejsze, kiedy wykorzystujemy filtry podzlewowe. Filtrowanie jest natychmiastowe, a my oszczędzamy czas i gotujemy z jeszcze większą przyjemnością. Co ważne, w dzisiejszych czasach, filtry podzlewowe z membraną pozwalają oczyścić wodę z wysoką dokładnością - usuwając wszelkie zanieczyszczenia, w tym z bakterie i wirusy, które niestety mogą się pojawić w wodzie, zwłaszcza kiedy mamy ją z własnego ujęcia.

Aby zachęcić Was do gotowania z dobrej wody, pożywnych zup na jesień, mamy dla Was konkurs "Aquaphor- filtrujegotuje". Główną nagrodą w konkursie jest filtr podzlewowy AQUAPHOR Kryształ B Eco. Przewidujemy także 5 dzbanków AQUAPHOR Smile  jako nagrody dodatkowe.

Zasady konkursu i zadanie konkursowe znajdziecie w poście na naszym profilu na instagramie @przyslijprzepis Szczegółowy regulamin dostępny tutaj.

WYNIKI:

Nagrodę główną konkursu 1 filtr podzlewowy AQUAPHOR Kryształ B Eco zdobywa @nocpod

Nagrody dodatkowe 5 dzbanków AQUAPHOR Smile (po jednej sztuce dla każdego z 5 pozostałych laureatów) zdobywają:

@waniliaikardamon

@anamarisworld

@nautame

@sweet_spicy_green

@jola19771977