Nasza galeria "23 przekąski na sylwestra" z pewnością zainteresuje tych, którzy organizują sylwestrową imprezę w domu i chcą, by była to domówka niezapomniana. Zebraliśmy aż 23 przepisy na proste i szybkie przekąski na imprezę, zarówno lekkie, jak i bardziej treściwe, wegetariańskie, z mięsem czy rybami. Różnorodność to dobry kierunek, kiedy mamy zamiar zaprosić na przyjęcie sylwestrowe większa grupę gości.

Pamiętaj, aby zadbać o wygodną konsumpcję - dobrym pomysłem na przekąski na sylwestra będą różnego rodzaju koreczki sylwestrowe, minikanapeczki czy wytrawne ptysie na jeden gryz. Jeśli przygotowujemy większe słone przekąski na imprezę, zadbajmy o praktyczne serwetki. Ciekawym pomysłem będą ekologiczne naczynia - drewniane sztućce, papierowe talerzyki czy jadalne talerze z otrębów. Zimne przekąski można też jak typowe fingerfood jeść rękoma.

Zobacz: Dania na Sylwestra

Nie masz pomysłu, co zaserwować swoim gościom, poza sprawdzonymi sałatkami, śledziem i daniem na ciepło? To zestawienie sprawi, że przygotowanie dań na sylwestra pójdzie Ci jak z płatka, a goście widząc kolorowy, różnorodny bufet z przekąskami na długo zapamiętają ostatnią noc w roku. Dlatego zobacz nasze przekąski na sylwestra, wybierz te, które najbardziej przypadną Ci do gustu i ... szampańskiej zabawy! 

Szukasz więcej pomysłów na przekąski? Oto one:

Przekąski na imprezę

15 pomysłów na koreczki

Przystawki na imprezę

Przekąski na mecz

Karnawałowe przekąski

ciasto francuskie na słono

Słone przekąski