Kanapki nie muszą kojarzyć nam się z nudnym śniadaniem i monotonią - kromką chleba z masłem, wędliną lub serem i plastrem pomidora czy ogórka. Mamy dla Was prawdziwe Mercedesy w kanapkowym świecie, pomysły, które będą nie tylko energetycznym początkiem dnia, ale i świetnym pomysłem na drugie śniadanie do szkoły czy pracy. Bogata w dodatki, to także propozycja na upalny dzień – można zjeść ją zamiast obiadu lub włączyć do piknikowego menu.

Tworząc nasza galerię staraliśmy się zebrać zarówno szybkie i proste dania, jak i te wymagające trochę więcej pracy, ale jednocześnie oferujących bogaty smak i ciekawe zestawienia składników.  W naszej galerii znajdziecie przepisy na kanapki zarówno dla miłośników mięsa na różne sposoby, jak i dla tych, którzy lubią połączenie warzyw z rybą. Nie zapomnieliśmy o porcji warzyw, które koniecznie muszą znaleźć się w każdej kanapce.

Jeśli szukacie pomysłów na kanapki z mięsem, koniecznie zobaczcie naszą galerię z pomysłami na wędliny domowe. Dzięki własnoręcznie przyrządzonemu mięsu takie śniadanie będzie wyjątkowe!

Jesli jeszcze Wam mało, zajrzyjcie do naszej galerii Pasta do chleba na wiele sposobów - tak tez znajdziecie wiele pomysłów na sycące dodatki do kanapek.