W tej galerii zebraliśmy 22 pomysły na to, co jeść na kolacje. Bo dla wielu osób kolacje stanowią taki posiłek, z którym nie wiadomo co zrobić. Czy gotować kolejne po obiedzie danie na ciepło i objadać się na noc, czy raczej wybrać kanapki, które często zajadamy na śniadanie lub sałatki, które w chłodne dni nie zawsze się sprawdzają. Proponujemy zarówno lekkie dania i posiłki idealne do zjedzenia w gronie znajomych. 

 

Kolacja - przepisy na proste dania

My postawiliśmy na dania ciepłe i łatwe w przygotowaniu. Nikomu z nas raczej po ciężkim dniu w pracy nie chce się długo stać w kuchni, szczególnie, kiedy nie mamy konkretnego pomysłu co zjeść na kolacje. Dlatego z pomocą przyjdą Wam proste, szybkie i różnorodne przepisy. Zobaczcie na przykład galerię z 23 przepisami na placki ziemniaczane - placki to świetne danie na kolację, szczególnie, jeśli zrobimy je wcześniej lub kilka zostanie nam z obiadu i przygotujemy na przykład placki po węgiersku - wzbogacając nasze bazowe placki o pyszny gęsty sos. Dla osób lubiących lżejsze posiłki proponujemy kanapki z pastą z tuńczyka lub tosty ze szpinakiem. 

Zobacz też przepisy: fit kolacja!

W naszej galerii każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno mięsożercy, jak i wegetarianie, miłośnicy dań sycących i małych, lecz pełnowartościowych przekąsek. Postawiliśmy też na dania, które sprawdzą się w kuchni singla, ale i rodzin z dziećmi, stanowiąc pełnowartościowy posiłek. Dzięki naszej galerii pytanie co jeść na kolacje już nigdy nie będzie zaprzątało Wam głowy, bo każda kolacja od teraz będzie niebanalnym posiłkiem!