Jeśli śniadanie na słodko dotychczas kojarzyło się z nudną zupą mleczną lub rozmiękłymi płatkami kukurydzianymi na mleku, mamy dla Ciebie nowe pomysły na ten posiłek! Zajrzyj do naszej galerii, w której znajdziesz aż 26 różnorodnych przepisów na śniadanie na słodko. Będzie to feria smaków i dań, bo zebraliśmy tu różnorodne potrawy, by zacząć dzień w słodkim stylu.

A wśród smakołyków są pyszne i zdrowe owsianki z owocami, puszyste placuszki, smakowite naleśniki ze słodkimi farszami czy różnorodne kremy kanapkowe. Jeśli jeszcze Ci mało, wypróbuj kasze – manną lub jaglaną w nowym, śniadaniowym wydaniu czy nawet owocową sałatkę, która rozbudzi i doda energii na cały dzień. Bo kto powiedział, że jak śniadanie to tylko kanapki?

 

A jeśli wydaje Ci się, że nasze dania nie dodadzą Ci energii na pozytywny start, zapewniamy, że tak nie jest! Przygotowane w domu, z naturalnych składników płatki, owsianki czy czekoladowe kremy będą zdrowym, pełnowartościowym śniadaniem.

Wybór jest duży, ale jedno jest pewne – każdy znajdzie tu coś dla siebie smaczne pomysły na śniadanie na słodko, a tak rozpoczęty dzień, będzie dniem udanym!

 

Zobacz więcej śniadaniowych inspiracji w naszych galeriach:

Domowa granola

Zdrowe śniadanie

Owsianka

Pudding chia

Koktajle owocowe

Kanapki