Wiosenne testowanie PRZYŚLIJ PRZEPIS - 2019

autor: rena123 16.04.2019 07:09

Przez cały miesiąc, od 16 kwietnia do 15 maja 2019, bohaterami naszej zabawy są wszyscy użytkownicy portalu Przyślij Przepis :)
Przed nami Wielkanoc, a zaraz potem Majówka. To okazja do spotkań w gronie rodziny i przyjaciół i wspólnego biesiadowania. I doskonała sposobność do przygotowania nowych, ciekawych dań.
Możecie testować wszystkie przepisy, które zostały opublikowane w serwisie PP.
Z pewnością wśród tysięcy propozycji znajdziecie takie, które urozmaicą i wzbogacą świąteczne menu oraz pozwolą przygotować pyszne dania na grilla lub do piknikowego koszyka.
Testujcie więc, fotografujcie i komentujcie :)
Smacznej zabawy :)

20.05.2019 12:35

Gratuluję Anetce, Ani i Atusi nagród książkowych smiley

Basia ma rację, nagrodą jest także każde przygotowanie danie laugh Udział w zabawie pozwala urozmaicić nasz jadłospis. Czasami są to zupełnie nowe dania, a czasami inaczej przygotowane potrawy, które już znamy. Zawsze jednak testowane danie wnosi coś nowego do naszej kuchni.

Anetko, rzeczywiście w zabawie biorą udział praktycznie te same osoby. Z jednej strony cieszę się, bo wiem, że są "żelazne" testerki i w każdej edycji zabawy mogę liczyć na ich testy, ale z drugiej strony chciałabym, aby i nowe osoby wnosiły swój wkład w naszą zabawę. Na szczęście pojawiają się i nowe uczestniczki - każda nowa osoba jest mile widziana smiley

Aktualnie bohaterką wyzwania jest Jola1977-1977, w czerwcu będą jeszcze dwie edycje z bohaterem wyzwania, a w lipcu i sierpniu zaprosimy Was do wakacyjnego testowania, gdzie znowu będziecie dowolnie wybierać przepisy z serwisu.

Zapraszam do udziału w zabawie heart

20.05.2019 12:58

Gratuluję Anetce, Atusi i Ani nagród, uważam, że zasłużyły na nagrody. Ja dołączyłam się do tej zabawy i uważam, że zawsze coś dobrego zyskuję-nowy przepis, smaczny posiłek, poznaję mentalność innych osób i ich talent...yes, same plusy, ciągle mogę się czegoś nowego nauczyćsmiley.

20.05.2019 19:53

Dziewczyny teraz zobaczyłam że Renia podsumowała nasze testowanie:) Reniu,miałaś sporo pracy ale wiem że to lubiszwinkFaktycznie nagotowałyśmy i napiekłyśmy.Mnie ta zabawa wciągnęła na całego.Dziś na przykład wiedziałam że pizza z przepisu Joli będzie na obiad.Fajnie jest sobie zaplanować co sie zrobi,może nie zawsze to wypali(bo sa czasem szalone dni że nie ma czasu) ale zazwyczaj się udaje:) Każda potrawa jest inna choć robimy ją niby podobnie,ale czasem jedna przyprawa czy składnik zmienia cały smak:) I o to właśnie tu chodzi by poznawać te nowe smaki... Ja już mam wytyczne od moich bliskich co mam im upiec z przepisów Joli i ugotować winkA w kuchni Joli czuję się świetnie smiley

Gratuluję wszystkim testerkom !!!

20.05.2019 20:44

Dobry wieczór smiley.

Ja dopiero też przeczytałam podsumowanie naszych testów.

Reniu, masz do nas anielską cierpliwość.

Tak , jak poprzedniczki bardzo lubię tą zabawę, niestety niekiedy po prostu czasu brak.

Testowanie, dla mnie jest opócz zabawy też wspaniałym sposobem na poznawanie innej możliwości przyrządzenia  potrawy, którą gotuję od lat.

U mnie w domu największym powodzeniem cieszą się potrawy proste, szybkie do przygotowania, chociaż czasem w wolnej chwili lubię pokrzątac się dłużej po kuchni.

Jest to wielka frajda sprawdzić, jak inni gotują, zrobić jak najładniejsze zdjęcia, mimo, że to "tylko" winktest, a potem to skomentować i przeczytać, że komuś sprawiło się przyjemność.

Nie lubię, jak autor przepisu nie raczy się odezwać na mój komentarz.

Dla mnie słowa - dziękuję za test są nagrodą, a jeśli i książkową nagrodę dostanę, to radość z testów podwójna.smiley