Problemy techniczne

autor: peggi 14.03.2012 11:57

Po zalogowaniu i edycji profilu jako publiczne udostępniam tylko nazwę użytkownika, tymczasem wyświetla się też miejscowość i nazwisko. Mam też problem z dodaniem zdjęcia profilowego :(

05.12.2018 20:52
agatab:

Właśnie próbowałam z innej przeglądarki i niestety nie można zmienić opisu

Agata, jesli możesz, spróbuj prosze z innego komputera jeszcze lub z telefonu.

Jeśli to nie pomoże, to przyślij mi proszę (na adres barbara.brzezicka@burdamedia.pl) to zdjęcie, które chcesz wstawić oraz zmieniony tekst opisu. Zanim zgłoszę programistom, sprawdzę, czy uda mi się to zrobić w Twoim imieniu, bo w moim profilu zmiany wchodzą bez problemu.

06.12.2018 14:41

Basiu próbowałam i z komputera i z telefonu - tak samo... Szczerze mówią zmiany nie są pilne, ale wyślę, żeby zobaczyć gdzie tkwi problem ;) dziękuję :)

06.12.2018 15:29

Agata, udało mi się zachować zmiany u Ciebie, ale rzeczywiście nie do końca właściwie to działa. Zgłosiłam programistom.

Jeśli ktoś zauważy coś takiego przy edycji swojego profilu (nie wszyscy maja ten błąd), niech da znać, proszę. Żeby rozpoznać temat potrzebujemy więcej zgłoszeń.

06.12.2018 21:48

Basiu, ja mam ten problem od dawna, tzn. od wtedy, kiedy był omawiany na tym wątku po raz pierwszy. Od czasu do czasu próbuję wprowadzić jakieś zmiany, zawsze bez skutku. Ponieważ nie zależy mi na tym bardzo, nie zgłaszam ponownie problemu...

07.12.2018 07:42

Reniu,

Ja właśnie dodałam zgłoszenie Agaty do tego Twojego, które programistom zgłaszałam kilka miesięcy temu. Zależy mi jednak na jak największej ilości zgłoszeń, żeby mogli ocenić skalę problemu.

Generalnie ja w swoim profilu użytkownika nie mam takiego błędu, więc wiem, że nie wszystkich on dotyczy.

Mogę też wprowadzać zmiany w Waszych profilach z poziomu administratora, dlatego, jesli komuś zależy na edycji, niech mi gotowce podeśle w mailu (barbara.brzezicka@burdamedia.pl). Lub - jeśli dotyczą tylko tekstu, to można na PW do mnie w serwisie.

Wiem, że to tylko polowiczne rozwiaząnie – takie zmiany powinniscie mieć możliwość robić sami. Dlatego proszę o zgłoszenia, żeby można było rozpoznać temat i usunąć usterkę.