Problemy techniczne

autor: peggi 14.03.2012 11:57

Po zalogowaniu i edycji profilu jako publiczne udostępniam tylko nazwę użytkownika, tymczasem wyświetla się też miejscowość i nazwisko. Mam też problem z dodaniem zdjęcia profilowego :(

02.01.2018 10:17

Jest już dobrze.yes

02.01.2018 19:16

Dzisiaj pojawia się od razu :)

11.01.2018 09:20

Dodawajcie na końcu (w każdym wpisie kopiując całą listę) nowy problem. Nie kopiujcie listy w przypadku, gdy chcecie zgłosić, że macie taki sam problem, jak zgłoszony w ostatnim punkcie.

1. Brakuje wyszukiwarki tematów na forum. Problem został zgłoszony. bb

2. Brakuje galerii zdjęć. Nie ma nawet możliwości dodania zdjęcia, jedynie na forum. Galerii rzeczywiście jeszcze nie ma. Pojawi się w następnych etapach modernizacji. bb

3. Nie ma opcji "idz do strony", ani informacji ile jest stron wyników :/ Problem został zgłoszony

4. Podawanie ilości porcji i czasu gotowania nie powinno być obowiązkowe. Czasami trudno jest określić ilość porcji (np. tort można pokroić równie dobrze na 8, jak i 12 czy nawet 16 kawałków, albo zupę na 2 duże albo 4 małe porcje). Czas wykonania zależy od indywidualnych umiejętności kulinarnych (np. krojenie warzyw, zwijanie miesnych roladek itp. czynności), a także użytego sprzętu. –  Te pola pozostaną obowiązkowe. 

5. Brakuje mi gotowych tagów, w które wystarczyło kliknąć przy wpisywaniu słów kluczowych podczas dodawania przepisu. Szczególnie tagów dotyczących konkursów. Prace nad tagami konkursowymi trwają. bb

6. Dodałam przepis, został zatwierdzony, widziałam go, ale na stronie głównej ani w moich przepisach go nie wdać. Jeśli przepis nie pojawi się na stronie w ciągu 20-30 minut - wtedy dopiero zgłaszajcie do mnie na PW (Basia - redaktor), dodajając w zgłoszeniu jego tytuł. bb

7. Byłoby dużym ułatwieniem gdyby przy dodawaniu przepisu kategorie były ułożone alfabetycznie. Prośba została zgłoszona. bb

8. Nie ma opcji podejrzenia zbioru przepisów z danego numeru magazynu (np. PPWS 5/2013). Teraz, gdy chcemy podejrzeć "opublikowany przepis", to przechodzimy do zbiorczego wykazu wszystkich opublikowanych przepisów, bez podziału na dany numer. Taki wykaz przepisów z pojedycznych numerów był bardzo przydatny przy Wydaniach Specjalnych, gdzie jeśli dany numer poświęcony był sałatkom, po wejściu w numer tego wydania pokazywały nam się wszystkie z niego przepisy.  Problem został zgłoszony. Trwają prace nad podpięciem opublikowanych przepisów do odpowiednich numerów. bb

9. Brak dodanych przepisów w aktywnościach w profilu uzytkownika, Przepisy powinny sie pojawić do 20 minut po dodaniu, liczba przepisów aktualizuje się w nocy. Licznik więc powinien się zgadzać kolejnej dobie od dodania przepisu.

10Podczas dodawania zdjęcia w etapie przygotowania nie można go''przyciąć''. Z zapisanego przepisu, nie można zdjęcia z etapów ''powiększyć''. Powiększenie zdjęcia kroków będzie możliwe, gdy w serwisie pojawi się galeria zdjęć (p. 2). Funkcje są ze sobą powiązane. bb

11.01.2018 09:33
[usunięty]
11.01.2018 09:52

1. Brakuje wyszukiwarki tematów na forum. Zagadnienie zostało zgłoszone. bb

2. Brakuje galerii zdjęć. Nie ma nawet możliwości dodania zdjęcia, jedynie na forum. Galerii rzeczywiście jeszcze nie ma. Pojawi się w następnych etapach modernizacji. bb

3. Nie ma opcji "idz do strony", ani informacji ile jest stron wyników :/  Zagadnienie zostało zgłoszone. bb

4. Podawanie ilości porcji i czasu gotowania nie powinno być obowiązkowe. Czasami trudno jest określić ilość porcji (np. tort można pokroić równie dobrze na 8, jak i 12 czy nawet 16 kawałków, albo zupę na 2 duże albo 4 małe porcje). Czas wykonania zależy od indywidualnych umiejętności kulinarnych (np. krojenie warzyw, zwijanie miesnych roladek itp. czynności), a także użytego sprzętu. –  Te pola pozostaną obowiązkowe. 

5. Brakuje mi gotowych tagów, w które wystarczyło kliknąć przy wpisywaniu słów kluczowych podczas dodawania przepisu. Szczególnie tagów dotyczących konkursów. Prace nad tagami konkursowymi trwają. bb

6. Dodałam przepis, został zatwierdzony, widziałam go, ale na stronie głównej ani w moich przepisach go nie wdać. Jeśli przepis nie pojawi się na stronie w ciągu 20-30 minut - wtedy dopiero zgłaszajcie do mnie na PW (Basia - redaktor), dodajając w zgłoszeniu jego tytuł. bb

7. Byłoby dużym ułatwieniem gdyby przy dodawaniu przepisu kategorie były ułożone alfabetycznie. Zagadnienie zostało zgłoszone. bb

8. Nie ma opcji podejrzenia zbioru przepisów z danego numeru magazynu (np. PPWS 5/2013). Teraz, gdy chcemy podejrzeć "opublikowany przepis", to przechodzimy do zbiorczego wykazu wszystkich opublikowanych przepisów, bez podziału na dany numer. Taki wykaz przepisów z pojedycznych numerów był bardzo przydatny przy Wydaniach Specjalnych, gdzie jeśli dany numer poświęcony był sałatkom, po wejściu w numer tego wydania pokazywały nam się wszystkie z niego przepisy.  Problem został zgłoszony. Trwają prace nad podpięciem opublikowanych przepisów do odpowiednich numerów. bb

9. Brak dodanych przepisów w aktywnościach w profilu uzytkownika, Przepisy powinny sie pojawić do 20 minut po dodaniu, liczba przepisów aktualizuje się w nocy. Licznik więc powinien się zgadzać kolejnej dobie od dodania przepisu.

10Podczas dodawania zdjęcia w etapie przygotowania nie można go''przyciąć''. Z zapisanego przepisu, nie można zdjęcia z etapów ''powiększyć''. Powiększenie zdjęcia kroków będzie możliwe, gdy w serwisie pojawi się galeria zdjęć (p. 2). Funkcje są ze sobą powiązane. bb

11. Czy strony na forum mogłyby się otwierać na ostatnim wpisie? W starym serwisie tak było. Teraz otwierają się na początku strony i do ostatniego wpisu trzeba stronę przewinąć (a wpisów na stronie 15). Ja sporo "buszuję" po forum w związku z podliczaniem głosów na przepisy dnia, czy miesiąca, w zabawie-wyzwaniu i to przewijanie jest trochę irytujące...

11.01.2018 10:46

1. Brakuje wyszukiwarki tematów na forum. Zagadnienie zostało zgłoszone. bb

3. Nie ma opcji "idz do strony", ani informacji ile jest stron wyników :/  Zagadnienie zostało zgłoszone. bb

7. Byłoby dużym ułatwieniem gdyby przy dodawaniu przepisu kategorie były ułożone alfabetycznie. Zagadnienie zostało zgłoszone. bb

11. Czy strony na forum mogłyby się otwierać na ostatnim wpisie? W starym serwisie tak było. Teraz otwierają się na początku strony i do ostatniego wpisu trzeba stronę przewinąć (a wpisów na stronie 15). To przewijanie jest trochę irytujące... Zagadnienie zostało zgłoszone.

16.01.2018 13:32

Mamy kilka wyjaśnionych spraw:

1. Brakuje wyszukiwarki tematów na forum. Zagadnienie zostało zgłoszone. bb

2. Brakuje galerii zdjęć. Nie ma nawet możliwości dodania zdjęcia, jedynie na forum. Osobnej galerii zdjęć nie będzie. Zdjęcia nie związane z przepisami dodawajcie w wątkach na forum. Zdjęcia np. kuchni dodawajcie jako artykuły korzystając z tego formularza. bb

3. Nie ma opcji "idz do strony" Przechodzić na konkretną stronę wykazu możecie wpisując jej numer do okienka z adresem w przeglądarce. bb

5. Dodałam przepis, został zatwierdzony, widziałam go, ale na stronie głównej ani w moich przepisach go nie wdać. Jeśli przepis nie pojawi się na stronie w ciągu 20-30 minut - wtedy dopiero zgłaszajcie do mnie na PW (Basia - redaktor), dodajając w zgłoszeniu jego tytuł. bb

6. Byłoby dużym ułatwieniem gdyby przy dodawaniu przepisu kategorie były ułożone alfabetycznie. Zagadnienie zostało zgłoszone. bb

7. Nie ma opcji podejrzenia zbioru przepisów z danego numeru magazynu (np. PPWS 5/2013). Teraz, gdy chcemy podejrzeć "opublikowany przepis", to przechodzimy do zbiorczego wykazu wszystkich opublikowanych przepisów, bez podziału na dany numer. Taki wykaz przepisów z pojedycznych numerów był bardzo przydatny przy Wydaniach Specjalnych, gdzie jeśli dany numer poświęcony był sałatkom, po wejściu w numer tego wydania pokazywały nam się wszystkie z niego przepisy.  Problem został zgłoszony. Trwają prace nad podpięciem opublikowanych przepisów do odpowiednich numerów. bb

8. Brak dodanych przepisów w aktywnościach w profilu uzytkownika, Przepisy powinny sie pojawić do 20 minut po dodaniu, liczba przepisów aktualizuje się w nocy. Licznik więc powinien się zgadzać kolejnej dobie od dodania przepisu.

9. Czy strony na forum mogłyby się otwierać na ostatnim wpisie? W starym serwisie tak było. Teraz otwierają się na początku strony i do ostatniego wpisu trzeba stronę przewinąć (a wpisów na stronie 15). To przewijanie jest trochę irytujące... Zagadnienie zostało zgłoszone. Wyświetlanie watków musi zostać tak, jak jest w tej chwili. bb

19.01.2018 13:18

Po edycji przepisu-wymianie zdjęć lub gdy coś dopiszę wprowadzone zmiany nie są widoczne