Złote myśli i nie tylko...

autor: rena123 19.11.2014 06:44

Zakładam ten wątek, aby podrzucać Wam tu nowe "hasła" i przypomnieć te, które już były.
Was również zapraszam do współtworzenia go. Jeśli macie ulubione cytaty, sentencje, aforyzmy, to wpisujcie je tutaj (podając autora lub źródło).
Ale nie tylko...

18.09.2019 14:52

Dzien dobry,

Reniu cudowne zdjecia z tym blekitem nieba, dodaja uroku do calosci. Widac ze mieliscie super pogodeyes

Aniu patrzac na Twoje zdjecia upajam sie gorami ktore rowniez kochamheart

Jolu a Tobie zycze wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, duzo zdrowia, milosci I spelnienia marzen. Wyobraz sobie ze dzisiaj mialam sen w ktorym bylam u Ciebie w gosci, teraz wszystko sie zgadza bylam na Twoich urodzinachlaugh

Marzenko roznica w czasie to 6 godziny.

Co do hasla to dodam tylko ze jest ono bardzo optymistyczne, kazdy dzien ma cos w sobie wyjatkowego trzeba to tylko umiec lub chciec dostrzec.

U mnie piekna sloneczna pogodasmiley

Milego dnialaugh

18.09.2019 15:27

Reniu, ale niebieściutkie Twoje zdjęcia

Jolu, wszystkiego najlepszego! Dopisz się do tej listy :)

18.09.2019 16:07

Witajciesmiley!

Każdy dzień ma szansę i my też, gdy zaczyna się kolejny, mamy szansę na coś dobrego, może pięknego, a może i najpiękniejszegosmiley. Ważne, żeby nie tracić czasu na to, co nieistotne. A nawet jeśli nie wydarzy się nic wyjątkowego, to następny dzień znów daje sobie i nam nową szansęsmiley

Reniu, na Twoich zdjęciach jest taka dawka błękitu, że nie pozostaje nic innego jak się zachwycać tymi widokamismiley

Jola już poświętowała, więc szybciutko dołączam się do wszystkich dobrych życzeń, które już się tu pojawiłyheart. A Małłgosia nawet się załapała na gościnęwink. Od tak wspaniałej kucharki i cukierniczki, to na pewno nikt głodny nie wychodzi.

Za 4 dni koniec astronomicznego lata, ale pogoda już tak bardzo jesienna, że nic tylko szybko wyciągać z szafy ciepłe ubrania. Nie dość, że na termometrze bez szału, to jeszcze ten przeszywający wiatrsad

Życzę Wam ciepełkasmiley. U nas jeszcze nie grzeją, więc w mieszkaniu szału nie masad... 

18.09.2019 16:21

Reniu urocze zdjęcia i ten błękit nieba...Cudowne po prostu;)No i góry widać w oddalismiley

Każdy nasz dzień jest inny ale każdy na swój sposób piękny.I powinniśmy się nim cieszyć;)

Jolu skoro Małgosia już dziś u Ciebie była na urodzinowej gościniewinkTo dziś ja się wpraszam na kawę i pogaduchywink;)

Anetko u nas dziś ledwo 2 stopnie były rankiem.Góry obsypało lekko śniegiem do tego wiatr przeszywający i zimny.Dobrze że choć teraz słonko świeci:)Ale jesień zbliża się wielkimi krokami...wink

Kawa wypita,trzeba iść na spacer z Brutusem bo się domaga...

Miłego popołudnia !

18.09.2019 18:11

Witam:)

Serdecznie dziękuję za życzenia:) Małgosiu, tak się cieszę że chciaż w śnie byłaś u mnie, oczywiśnie , że zaprszam w realu.

Zapraszam Was serdecznie Wszystkie, zawsze coś się znajdzie, jak to się u nas mówi, chleb to jest zawsze, a do chleba, to nawet smalec z ogórkiem u kogoś smakuje lepiej:)))Ja to u kogoś nie oczekuje wiele, aby atmosfera była miła-i starczy:)

Wczoraj Ewa, przysłała mi życzenia, bo nie ma czasu dojechać, bo Wiktorkę do szkoły musi ogarnąć, a po 20- bo na 19 wróciła do domu, jest u mnie z całą familią, ot i cała Ewcia:)Wiało, lało, a ona jedzie:)

Reniu, zdjęcia jak zwykle urocze, jak z bajki:)

Basiu, do jakiej listy się dopisać?ja to taka na stronie rozgarnięta jestem:)

Hasło, optymistyczne, pięknie przez Was wytłumaczone:)

No i ta jesień, już, tuż,tuż, a ja w sobote na wesle idę-i trochę pogody poproszę, bo zmarźluch jestem, a do tego fryzura dęba mi stanie od tego wiatru, to dopiero będzie szał:)))

Miłego popołudnia:)

18.09.2019 19:52

Dobry wieczór.smiley.

Jolu wszystkiego naj, najlepszego na urodzinki, Twoją cudowną Ewcię też pozdrów ode mnie, super babeczka yes.

Reniu, przepiękne , błękitne wody, a napis na ostatnim zdjęciu, fajny, międzynarodowy taki .wink I wiesz co , chyba lepiej pojechać w te piękne okolice, gdy jest troszkę spkojniej.

Ja jeszcze parę dni pobałamucę z dala od domu, trochę już tęsknota zaczyna mnie ogarniać, jak Ania wspomniała spacer z Brutuskiem.

Dla mnie każdy dzień jest piękny i wyjątkowy,  tym, że mogę cieszyć się zdrowiem i bliskimi przy boku, nic więcej mi nie potrzeba.

Zaliczyliśmy wspólnie Brighton, było cudownie.

A tak żegnałam się z tym niespokojnym morzem o wzburzonej zielonej wodzie.

Ale dni niespecjalnej pogody zostały mi wynagrodzone niesamowitym zachodem słońca.

Na tą czarną wieczorem wieżę, a  srebrną w dzień, nie odważyłam się wejść. Obserwatorium wygląda jak .... gigantyczny przejrzysty pączek nadziany na ogromny patyk. I choć widoki piękne w tym na kanał La Manche, to wolałam spokojnie stąpać po kamienistej plaży.

Dobrej nocy, jutro kolejny ciekawy, nowy dzień przed nami.smileyTak jak napisała Anetka, dajmy mu szansę.

18.09.2019 20:15

Jolu,

jesli klikniesz TUTAJ to otworzy Ci się watek, gdzie wpisujemy swoje daty urodzin. Wtedy będziemy Ci składać życzenia w odpowiednim miejscu :)

Atusiu, czy tam na tym molo (??? – nie wiem, jak to nazwać) jedną z dwóch osób jestes Ty?

generalnie – woda rzeczywiscie zielona, widok piękny, choć jakże inny od błekitu i spokoju Reni.

Aniu, az ie chce mi się wierzyć w tak niska temperaturę i śnieg... a dopiero było upalne dokuczliwe lato...

19.09.2019 09:23

Dzień dobrysmiley

Dziękuję za wszystkie pochwały dotyczące moich zdjęć, ale niewielka w tym moja zasługa. Tam jest tak pięknie po prostu...

Atusiu, rzeczywiście morze jest zielone, bardziej zielone niż nasz Bałtyk, a ten zachód słońca - niesamowity...

Jolu, to rzeczywiście miałaś świetną urodzinową niespodziankę smiley

My też w sobotę mamy wesele, mam nadzieję, że pogoda, zgodnie z prognozami, się poprawi...

Dziś zapraszam Was na wysepkę Visovac. Leży ona na jeziorze Visovac na rzece Krka, na terenie Parku Narodowego Krka. Na wysepce znajduje się franciszkański klasztor pod wezwaniem Matki Boskiej Łaskawej i kościółek z cudownym obrazem Matki Bożej Visovackiej. Na wysepkę dowożą łodzie, w niedzielę na mszę św. bezpłatnie, i my z takich "rejsów" skorzystaliśmy. Przy okazji byliśmy na mszy chorwackiej. Wszystko zrozumieliśmy oprócz kazania wink