Złote myśli i nie tylko...

autor: rena123 19.11.2014 06:44

Zakładam ten wątek, aby podrzucać Wam tu nowe "hasła" i przypomnieć te, które już były.
Was również zapraszam do współtworzenia go. Jeśli macie ulubione cytaty, sentencje, aforyzmy, to wpisujcie je tutaj (podając autora lub źródło).
Ale nie tylko...

14.05.2019 14:42

Dzien dobrysmiley

Reniu haslo swietne, podoba mi sie, wywoluje usmiech na twarzywink.

U mnie zimno...brr...wczoraj wlaczylismy ogrzewanie bo bylo chlodno a dzisiaj do pracy przyszlam prawie na zimowo czyli w sweterku I kurtce. Od jutra ma byc poprawa pogodyyes

Po przeczytaniu waszych opinii na temat czosnku niedzwiedziego wczoraj zamowilam 20 cebulek. Mam nadzieje ze uprawa sie powiedzie, trzymajcie kciuki. Musze jeszcze poczytac co ten czosnek lubi a czego nie I dostosowac sie do wymaganwink.

Milego dniasmiley

14.05.2019 17:44

Reniu,przeczytałam dzisiejsze hasło z uśmiechem...winkKwiaty piękne,takie jak lubię,drobniuteńkie i białesmiley

U nas też jest biało(teraz już biało zielono) ale z samego rana było bialuteńko.I wcale nie było mi do śmiechu....Spadł śnieg jak prognozowali.Połowa maja a tu śnieg...Dobrze że warzywa opatulone.Ale i tak jest bardzo zimno,teraz tylko +2stopnie.Miałam Wam tu dodać fotkę ze śniegiem ale nie chcę Was denerwować bo tu pięknie i wiosennie:)))

Reniu,dziękuję za odpowiedż.Teść się zdziwił że czosnek niedżwiedzi jest w sprzedażysurpriseCzosnek niedżwiedzi rośnie u moich teściów od wielu lat.Wykopaliśmy kilka razy dla mamy mojej ale niestety nie chciał się przyjąć...Może tam mu pasuje gleba...Może w złym momencie kopaliśmy,nie wiem.Ponoć lubi podmokłe tereny...Jak zakwitnie dodam fotkę.Na razie jest zasypany śniegiemcrying

Spokojnego wieczorusmiley

14.05.2019 18:41

Witamsmiley

Maria Czubaszek, to ciekawa osobowość, hasło jak dla mnie wesołe i prawdziwe.

Reniu, kwiatuszki śliczniutkie.

U Ani śnieg, a u nas deszcz i dość ciepłosmiley. Dziś sadziłam w warzywniaku pomidory i paprykę.

Anetko, do Skierniewic mam rzut beretem, ok. 30 km. ale na święcie kwiatów nie byłam, słyszeć słyszałam, ale jakoś się nie układa.

Małgosiu, kibicuje-czosnek niedźwiedzi na pewno się uda.

Ja kilka razy kupiłam sadzonki czosnku niedźwiedziego, w doniczce-u nas na rynku 3 zł. za doniczkę, ale szybko marniał i zanikał, za sucha, piaskowa ziemia.

Mój ogród jest typowo wiejski, jeśli coś marnieje i nie rośnie, na siłe nie sadze-wiem, że nic z tego. Borówki pielęgnowałam, pod krzak zmieniałam ziemie, dawałam nawozy i zawsze rezultat był marny, dałam spokój. Koniec końców wsadziłam po krzaku do doniczek i udało się, w tym roku ładnie zakwitły.

Miłego wieczorusmiley.

14.05.2019 20:27

Dobry wieczór smiley.

Dziś to ja Wam podpadnę,bo mnie hasło nie rozbawiło, a wręcz przeciwnie, uświadomiło , że człowiek się nieubłaganie starzeje.

Może w duecie milej, ale dla mnie to słaba pociecha.

Dlatego nie będę już smęcić, tylko niech zdjęcia oddadzą moich myśli sens wink.

Dobrej nocy, w końcu jutro też jest dzień i nowe hasło w "Złotych myślach".........

14.05.2019 20:50

Atusiu, jestem z Tobą- popieram Twój bunt przeciwstarzeniowy. To jest nie fair. Także choroby. Ja chcę być tym mleczem żółciutkim. Nigdy w życiu dmuchawcem, staruszkiem

14.05.2019 21:09

Atusia....nie smutaj, ja wiem ze Ty masz ciagle wiosne w duszy i we wlosach ( tak przynaniej wnioskuje Po Twoich wpisach:)winkWazne na jaki wiek Ty sie czujesz i wedlug tego zyj, kochaj, spiewaj i tanczsmiley.

A propo zdjec to sa superyes

14.05.2019 21:36

Oj dziewczyny, ale mnie rozbawiłyście.

Teraz będę pół nocy chichotać, bunt przeciwstarzeniowy i wiosna we włosach , świetne.

Gucianku, Ty to jesteś taki malutki żółciutki pączuszek, ale nie będę teraz biegac po łące, żeby zrobic zdjęcie.

Tochę ciemno i komary gryzą.

Małgosiu, ja mam pytanie zupełnie z innej beczki. 

Czy w Stanach można kupić gdzieś majeranek suszony ?

15.05.2019 07:13

Dzień dobrysmiley

Atusiu, starzejemy się, czy tego chcemy, czy nie... Każdy tak ma, nawet mlecze z Twoich fotek wink
Więc nie należy się tym przejmować, tylko traktować to jako coś normalnego. A jeśli z humorem, to tym lepiej. Poza tym, tak naprawdę, niezależnie od nas starzeje się na ogół tylko ciało. Jeśli zadbamy o duszę, nie zestarzeje się nigdy laugh

Wczoraj u nas było chłodno, ale dość pogodnie, z niewielkimi opadami deszczu. A w górach padał śnieg...

Dziś od rana pada (deszcz tylko) i nadal chłodno. W prognozie od piątku przewidywane jest ocieplenie (trochę się przesunęło, bo miało być już od czwartku).

Oto dzisiejsze hasło:

"Nie obrzucaj innych błotem – nie ma pewności czy trafisz, za to na pewno pobrudzisz sobie ręce." winklaughdevil
(Joseph Parker)

To tak pół żartem. A serio - ręce też, ale przede wszystkim sumienie...

W dzisiejszy pochmurny dzień przesyłam Wam kawałek pogodnego nieba: