Złote myśli i nie tylko...

autor: rena123 19.11.2014 06:44

Zakładam ten wątek, aby podrzucać Wam tu nowe "hasła" i przypomnieć te, które już były.
Was również zapraszam do współtworzenia go. Jeśli macie ulubione cytaty, sentencje, aforyzmy, to wpisujcie je tutaj (podając autora lub źródło).
Ale nie tylko...

16.08.2018 10:12

No własnie takie mocno kontrowersyjne to hasło :) według mnie za dużo negatywizmów w tak ciekawym haśle. Nie można marnować czasu jeśli coś się zrobiło świetnie.  Jak robisz coś świetnie  albo z pasją to jest to według mnie bardzo dobrze wykorzystany czas z korzyścią dla wykorzystującego. Byłam ciekawa czy ylko ja to widzę i jak Wy to ziterpretujecie.

16.08.2018 17:30

Moim zdaniem przytoczone hasło, ma zachęcać do efektywnego wykorzystania swojego czasu, tzw. tu i teraz.

Jednak mnie wręcz zniechęca do działania, bo tak myśląc każda rzecz , którą robimy i oceniamy , że jest świetna , według innych może być stratą czasu.

Tak rozumując, nigdy nie powstałyby żadne wynalazki.

Po co marnować czas, skoro rozłupać orzech można kamieniem czy zębami  zamiast "dziadkiem do orzechów" na przykład ?

17.08.2018 09:08

To dziś kolejna złota myśl tym razem od boskiej Coco Chanel " Kobieta nie musi być piękna - musi tylko w to uwierzyć" 

17.08.2018 09:52

ooo, z tym nie dyskutuję. Podpisuje się obiema rekami i każdym palcem z osobna :)

Znam troche pieknych i zakompleksionych oraz przeciętnych ale otwartych kobiet. I zdecydowanie lepiej jest w życiu tej drugiej grupie.

18.08.2018 17:40
Bilcia:

Mam taką myśl pod Waszą rozwagę dziś . Jestem ciekawa jak to zinterpretujecie  

"Przykład najgorszego wykorzystania czasu? Zrobić świetnie coś niepotrzebnego."(Benjamin Tregoe )

A oto moja odpowiedź na hasło Bilci :) laugh

18.08.2018 21:15

Jola yessmiley