Złote myśli i nie tylko...

autor: rena123 19.11.2014 06:44

Zakładam ten wątek, aby podrzucać Wam tu nowe "hasła" i przypomnieć te, które już były.
Was również zapraszam do współtworzenia go. Jeśli macie ulubione cytaty, sentencje, aforyzmy, to wpisujcie je tutaj (podając autora lub źródło).
Ale nie tylko...

18.02.2018 09:00

Witajcie smiley

Basiu, rzeczywiście czuję, że ferie nam się należą, a przynajmniej mnie, bo naprawdę jestem zmęczona tymi ciągłymi wyjazdami do Amelki. Mój organizm potrzebuje posiedzieć w domu ;)

Dziś jakoś pochmurno, ale i bez mrozu.

Oto hasło na dziś:

"Nie daj się zwyciężyć złu, lecz zło dobrem zwyciężaj."
(ks. Jerzy Popiełuszko)

Udanej niedzieliheart

18.02.2018 09:14

Reniu, udanego odpoczywania i mieszkania w domu :)

U nas pogoda identyczna.

Jesli chodzi o hasło, to jest piekne, ale myślę, że trzeba byc świetym, żeby je stosować ;)

Ja w takich razach - przyznaję - staram się zachować neutralność. Nie mszczę się, ale też nie nadstawiam drugiego policzka ;)

19.02.2018 07:48

Dzień dobrysmiley

Wczorajsze hasło jest piękne, ale rzeczywiście niełatwe w realizacji. Jeśli komuś uda się według niego żyć, będzie na prostej drodze do świętości ;) Mnie na razie udaje się czasami nie dać się zwyciężyć złu, więc można powiedzieć, ze jestem w jakiejś 1/4 drogi do świętości winklaugh

A oto dzisiejsze hasło:

"Wiek nie chroni cię przed miłością, ale miłość do pewnego stopnia chroni cię przed wiekiem." heart
(Jeanne Moreau)

Po prostu kochając starzejemy się wolniej wink

Miłego dnia i udanego tygodniaheart

19.02.2018 08:44

Dzięki Reniu za poparcie :)

A dzisiejsze hasło popieram.

Nie wiem tylko, czy starzejemy się wolniej, czy mniej tę starość odczuwamy. Bo starość najbardziej odczuwają ci, którzy są samotni (tak myślę)