Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

23.05.2018 08:22

Dzień dobry wszystkim ..tak mnie nastraszyłyście tymi robalami, że jak tylko lepiej się poczuję polecę i sprawdzę czy u mnie nie ma...za to znów się mszyca pojawiła na porzeczkach...uparte stworzenie...

23.05.2018 08:54

Dzień dobry smiley

U nas od rana piękna pogoda, słoneczko świeci i jest cieplutko.

Jolu ja również bardzo lubię disco polo smiley

Gazetki jeszcze nie mam , ale gratulacje dla wszystkich opublikowanych yes

Miłej środy smiley

23.05.2018 10:48

Ela, fajnie że festyn się udał.

Pomidory z własnego ogródka super sprawa. Ja nie sadzę , bo przez parę lat z kolei chorowały na zarazę ziemniaczaną i już, już prawie dojrzałe trzeba było wyrzucać. Za to co dwa trzy tygodnie sieję fasolkę szparagową i całe lato mam młodziutką fasolkę.Ostatnią można posiac do 15 lipca.

Dziewczyny, te robale sobie pójdą, tylko najpierw objedzą drzewko z liści. Mszyca była u mnie na róży, ale gdzieś sobie poszła.

Basiu masz rację, mi też się zdaje , że gąsienice wskoczą mi na plecy, kiedy obok czy pod drzewkami przechodzę.  

Olu zdrowia życzę, mi na podobną sprawę pomógł żel. Trochę jednak to trwało zanim przeszło.

23.05.2018 11:48

hej

Ja od rana na mieście. Najpierw D jadąc do pracy podrzucił mnie na szmatki, potem musiałam dokupić parę rzeczy na mieście tego czego wczoraj nie kupiliśmy. I byłam na spacerze z psem.

Pogoda mecząca. Strasznie parno jest, chwilami pada. Nie wiadomo jak się ubrać :/ nie lubie takich zawirowań.

Na szmatkach więcej rzeczy dla D kupiłam niż dla siebie :) Nie wiem kto będzie bardziej zadowolony, męża czeka trochę mierzenia a nie lubi tego :)

I jeszcze muszę zarejestrować męża do dentysty. Jak to mężczyźni- ząb już nie boli to po co ? 

23.05.2018 20:27

hej wieczorkiem :)

Pół dnia spędziłam w kuchni na pierogach :) I mam teraz spokój z obiadami na parę dni :) Akurat pracujące :)

Miłego wieczokru życzę :)  Idę sobie chwile poczytać , a potem mamy w planie pooglądac z D jakiś film razem lub serial :)