Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

22.05.2018 12:36

U mnie pada od wczoraj w nocy...ale dobrze - rośliny raz dostają słońca, raz wody - idealna sytuacja do wzrostu. Liczę na dużo owoców.

22.05.2018 15:15
[usunięty]
22.05.2018 15:15

Witajcie w stolicy parno duszno ma się na burzę.

Wróciłam z pracy obiadek w piekarniku bo dziś mam ochotę na ziemniaczki młode pieczone i do tego mizeria z jogurtem.

Ostatnio zmęczona jestem sił brak na wszystko. Staż w pracy finalizuje  i jeszcze parę innych spraw a do tego jakaś nerwowa jestem. Ostatnio ż R. się docieramy ale takie docinanie cementuje.

Teraz idę odgruzowac mój pokój.

Miłego popołudnia;)

22.05.2018 15:44
[usunięty]
22.05.2018 15:45

A ja już zauważyłam całe kępy ,,pajęczyn,, na jabłonkach a w tym obrzydliwe żółto czarne robale się wiją... Film nagrałam żeby co poniektórym pokazać ,,ekologiczne jabłka,,

Mi apetyt już przeszedł....

22.05.2018 17:23

Witam,

u nas dzisiaj trochę popadał deszcz a teraz ładnie, słonecznie :)

Magda, te pajęczyny o których piszesz to pewnie zaatakował namiotnik jabłoniowy, okropności!

22.05.2018 17:51

W stolicy burza niemal bez przerwy o 15.30 i leje ale ja już nie wychodzę z domu dziś więc może padać.

22.05.2018 19:54

A u nas ładnie i ciepło. Ale burze zapowiadają na noc.

Na naszej jabłonce też się ten namiotnik usadowił, bleee

22.05.2018 20:29

A u mnie zaczęło się od pajęczyn na krzewach czeremchy, potem wiśnia, a teraz jabłonie mają te gąsienice. 

To są niskie drzewka, więc chyba je opryskam. Strasznie nie lubie obok nich przechodzić, brrr. 

Ciekawe jaki owad jest autorem tego paskudztwa.

22.05.2018 20:33

My też tak mamy. gałęzie sa na wysokości głowy i jak czasem gdzies o nie zahacze wzrokiem, to czuję się tak, jakby te robalie chodziły mi po plecach ;)

22.05.2018 22:01

Witajcie wieczorkiem smiley

U nas dzisiaj obeszło sie bez deszczu i na noc również się nie zapowiada, wyplewiłam pomidory w szklarni, mam około 40 wszystki kwitna, a na niektórych już są małe pomidorki, szpinak zerwałam już z gruntu i zrobiłam pyszną sałatkę, rzodkiewkę już mam taką dużą, że za chwile przerośnie, muszę kupić w torebce i posiać następną.

Atusia dziękuje impreza sobotnio-niedzielna się udała, najbardziej podobał mi sie zespół "Milano" z disco polo, który spiewa min. Baśka, Barbara i inne, było super smiley

Miłego wieczorku smiley

23.05.2018 00:48

wpadłam jeszcze na chwilę ;)

Jej aż zimno mi się robi jak piszecie o tych robalach :/ ile tego jest brrr :/

Obrobiłam się z praniem, wszystko porozwieszłam. Wieczorkiem skoczylismy z D na zakupy, a jutro kolejny wolny dzień mam ochotę spędzić w kuchni na lepieniu pierogów :) Mąż zadowolony bo uwielbia :)

Elu Milano moje klimaty, ogólnie lubię disco polo :) Fajnie, że przyjechali w nasze okolice :)

23.05.2018 07:10

Dzień dobrysmiley

Olu, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia :)

U nas bez deszczów i burz, na razie cieszymy się słonkiem i ciepełkiem :)

Zapraszam na dzisiejsze HASŁO i życzę udanego dnia heart

23.05.2018 07:40

Witam!

Melduję posłusznie, że u mnie truskawki są po 6zł!!! Byłam dzisiaj na rynku i kupiłam.

Chyba wiem o czym piszecie odnośnie tych robaków. Kiedyś pamiętam, że u nas też były, ale to taki rok - wszyscy mieli to na drzewach... Jednak mam nadzieję, że ten rok będzie urodzajny smiley

Bilcia, szybkiego powrotu do zdrowia.

U nas burzy nie było. Wczoraj tylko postraszyło i poszło.

Gratulacje dla opublikowanych - swoje ciacho widzę na okładce cool

Mój pierworodny ma urodziny w tą niedzielę i sam będzie robił dekoracje.... ciekawe jak to się skończy... ale chce

Miłego dnia :)

23.05.2018 08:03

hej hej :)

Sylwia, dobrze wypatrzyłaś :) zaraz wstawię na FB filmik z kilkoma rozkładówkami z nowego numeru, to zobaczycie więcej :)

Miłej środy!